Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

„Držíme spolu“ – BMW AG a Mercedes-Benz Mnichov ve společné reklamní kampani poukazují na solidaritu v těžkých časech.

Automobilová výměna mezi dvěma konkurenty v prémiovém segmentu má za cíl podpořit iniciativu „Nakupujte lokálně“, která chce pomoci lokálním podnikatelům – BMW iX3 se nachází za okénkem adventního kalendáře mnichovského prodejce Mercedes-Benz a součástí vánoční výzdoby v prostorách BMW Welt je model Mercedes-Benz EQC 400.

Prodej a marketing
·
Product placement
·
Společnost
·
Kulturní události
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~101,03 KB)
  
Photos(5x, ~49,32 MB)

Mnichov. Předvánoční čas přináší mnoho překvapení: za desátým okénkem adventního kalendáře mnichovského prodejce Mercedes-Benz září BMW iX3. Součástí vánoční výzdoby v prostorách BMW Welt je oproti tomu Mercedes-Benz EQC 400. Podnět na takovou automobilovou výměnu mezi dvěma konkurenty v prémiovém segmentu vzešel ze společného přání. Jeho záměrem je v těchto zvláště těžkých časech podpořit lokální podnikatele v Mnichově a vyslat v bavorském hlavním městě signál sounáležitosti.

Již po 18. se v předvánočním čase proměnilo skleněné průčelí mnichovského prodejce Mercedes-Benz na nadrozměrný adventní kalendář. V minulosti se každý den za okénky nacházely jednotlivé modely stuttgartského výrobce. Tento rok se takovýmto způsobem za 24 okénky adventního kalendáře prezentují se svými produkty lokální výrobci z Mnichova. Jde o součást iniciativy „Nakupujte lokálně“, která se zaměřuje na sounáležitost a soudržnost ve městě.

Mottem akce je „Držíme spolu“, kterým se již více než 100 let řídí v Mnichově sídlící automobilka BMW i mnichovské zastoupení Mercedes-Benz. Oba celosvětoví prémioví konkurenti se v předvánočním čase vstřícně dohodli na spolupráci, jež pomůže zviditelnit lokální výrobce nejrůznějších produktů. Výsledkem je, že za desátým okénkem adventního kalendáře mnichovského prodejce Mercedes-Benz je umístěn model BMW iX3 a součástí vánoční výzdoby v prostorách BMW Welt se stal Mercedes-Benz EQC 400.

Tímto způsobem se kromě lokálních výrobců obě automobilky snaží upozorňovat i na své elektrické automobily. Kolem mnichovského prodejce Mercedes-Benz projede denně přibližně 180 000 vozů a branami prostoru BMW Welt ročně projdou více než 3 miliony návštěvníků, což z něj činí jednu z nejoblíbenějších atrakcí Mnichova. O velkou pozornost v rámci regionu se zaslouží i sociální sítě automobilek BMW a Mercedes-Benz.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit