Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Digitální klíč Plus s ultra širokopásmovou technologií UWB se představí v BMW iX.

BMW Digitální klíč Plus nabízí zákazníkům pohodlný a bezpečný bezklíčový přístup do vozu.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~98,81 KB)
  
Photos(2x, ~16,52 MB)

Mnichov. Jako jeden z průkopníků, který již od roku 2018 používá mobilní telefon jako klíč od vozidla, se BMW posunulo dále a svůj BMW Digitální klíč nabídlo také uživatelům telefonů iPhone. Prémiový výrobce automobilů v souvislosti s těmito záměry představuje BMW Digitální klíč Plus, pohodlný a bezpečný způsob odemykání a startování vozidla bez nutnosti vytažení mobilního telefonu iPhone z tašky, kabelky či kapsy. Nejnovější verze této funkce využívá ultra širokopásmovou technologii UWB, která je součástí čipu U1 v mobilním telefonu iPhone. BMW Digitální klíč Plus pro iPhone se představí spolu s prvním plně elektrickým vozem BMW iX.

Ultra širokopásmová technologie pro více pohodlí a bezpečnosti.
Nové dodatečné funkce, které přináší BMW Digitální klíč Plus, využívají ultra širokopásmovou technologii. Jde o rádiovou technologii, která využívá krátký dosah s vysokým rozsahem pásem. Vyznačuje se mimořádně přesnou lokalizací a maximální mírou bezpečnosti. Preciznost technologie UWB umožňuje odolávat útokům v případě, kdy by byl rádiový signál narušen nebo zachycen. Takové útoky nyní již nebudou možné. Společnosti Apple i BMW úzce spolupracují i s Konsorciem pro automobilovou konektivitu (Car Connectivity Consortium – CCC) na vytvoření specifikace digitálních klíčů Digital Key 3.0, která umožní, aby se širokopásmová technologie UWB mohla stát globálním standardem v rámci celého automobilového průmyslu.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

WORLD PREMIERE

Here you can see the on demand broadcast of the World Premiere of the new BMW S 1000 R and BMW G 310 R.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit