Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

V Polsku otevírá první autosalon BMW M a M Motorsport ve střední a východní Evropě.

První autosalon BMW M a M Motorsport ve střední a východní Evropě otevřel své brány 27. ledna v polském Mikołowě. Vlastníkem prodejny je společnost BMW Sikora Dealership. Nový showroom zasvěcený výhradně BMW M vznikl v areálu stávajícího prodejního komplexu. Nově vzniklá prodejna nabízí také servis, stejně jako exkluzivní závodní akce.

Prodej a marketing
·
Automotive
·
Společnost
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 93,3 KB)
  
Photos(9x, 55,76 MB)

Klientům BMW M Sikora se dostane služeb a profesionálního poradenství od certifikovaného prodejního personálu. Kromě celé řady standardních sériových modelů si nadšenci do motoristického sportu mohou vybrat také z různých automobilů známých ze závodních okruhů po celém světě, včetně BMW M2 CS Racing, M4 GT3, M4 GT4, M6 GT3, M8 GTE a M4 DTM. Tyto vozy splňují homologační požadavky Mezinárodní automobilové federace FIA (nejsou schválené pro provoz na veřejných komunikacích), takže majitelé se mohou účastnit různých automobilových závodních šampionátů po celém světě. 

Kromě celé modelové řady BMW M v atraktivních konfiguracích nabízí nový autosalon příležitost si během testovacích jízd na vlastní kůži vyzkoušet schopnosti těchto výjimečných automobilů. Prodejce nabízí zkušební jízdy na běžných silnicích i závodních tratích, stejně jako výlety do různých malebných oblastí Polska. Kromě toho jsou fanoušci BMW M zváni k účasti na pravidelné motoristické akce pořádané na prestižních závodních okruzích. Během těchto setkání řidiči zdokonalují svoji techniku řízení a těží z odborných znalostí profesionálů, včetně Ireneusze Sikory, který je sám úspěšným závodníkem.

„Jsem nesmírně hrdý a zároveň dojatý. Po několika letech úsilí a příprav se splnil další z mých snů. Tento projekt byl mým životem. Přemýšlením nad tímto projektem a jeho přípravou jsem trávil dny i noci. Ale vyplatilo se to. Dnes jsme prvním prodejcem ve střední a východní Evropě, který má tu čest zastupovat BMW M Motorsport,“ uvádí Ireneusz Sikora, zástupce společnosti Sikora provozující BMW Autorizovaná dealerství. „Chtěl jsem, aby showroom vynikal, a tak tomu také je. Je architektonicky jedinečný, vybavený nejmodernějším osvětlením a ozvučením a svým zákazníkům nabízí to, po čem touží nejvíce: příležitost adrenalinové testovací jízdy ve všech modelech vozidel BMW M! Naši návštěvníci budou mít šanci zúčastnit se motoristických akcí, z nichž některé se budou konat na závodních tratích. Tam budou moci zdokonalit své řidičské schopnosti. Již nyní plánujeme postavit vlastní závodní okruh, který výrazně rozšíří náš potenciál a naši nabídku učiní ještě atraktivnější,“ dodává Ireneusz Sikora.

Ireneusz Sikora je nadšenec do motorsportu, polský trojnásobný mistr v kategorii superbiků a stále aktivní závodník. Šikovně spojuje své působivé závodní výsledky s úspěšnou kariérou v automobilovém průmyslu, která trvá již 25 let. Svůj první autosalon BMW otevřel v roce 2002 v ulici Warszawska 56 ve městě Bielsko-Biała, další byl založen v roce 2007 v Mikołowě na adrese Pszczyńska 103. Na stejné adrese se nachází i nově otevřený showroom BMW M Sikora. 

Architektura budovy kombinuje eleganci a jednoduchost s dynamickými vlastnostmi značky M. Celá střecha je usazena na šikmých sloupech, zatímco tvar impozantních, více než 4 metry vysokých oken připomíná logo BMW M. Na zakázku vyrobené obložení stěn strohého a moderně pojatého interiéru budově dodalo elegantní minimalistický nádech a vytvořilo dokonalé pozadí pro předvádění vozů. Showroom je vybaven na zakázku vyrobeným nábytkem, který odpovídá celkové koncepci budovy. S ohledem na zákazníky byl prostor vybaven posezením, jež zákazníkům nabízí pohodlí a je vhodně navržené pro odpočinek a relaxaci. 

Showroom BMW M Sikora je navíc vybaven inteligentním multimediálním systémem s inteligentní synchronizací osvětlení a zvuku s vizualizacemi. Všechny tyto prvky společně vytvářejí nepřekonatelný audiovizuální zážitek, který lze v nemalé míře připsat také inteligentnímu vícekanálovému systému prostorového zvuku.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING 2021.

Munich, 12 May 2021.

Here you can see the public on-demand webcast of the 101st Annual General Meeting of BMW AG.

 

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit