Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Speciální nabídka operativního leasingu na BMW i3. Městem čistě za 9 999 Kč bez DPH.

Jen jednou za čas se objeví tak zajímavé nabídky, jako je tato. BMW i3 je stále unikátním vozem mezi kompaktními elektromobily. Tento vůz s karbonovou karoserií byl přímo zrozen pro ulice velkoměst. BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. na něj nyní připravila jedinečnou nabídku operativního leasingu – BMW i3 tak lze řídit již za 9 999 Kč bez DPH měsíčně. Jde o nabídku na pět let s ročním nájezdem 10 000 km, kompletním pojištěním a pojištěním skel.

I01
·
Prodej a marketing
·
BMW i3
·
Společnost
·
BMW i Automobiles
·
BMW Financial Services
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~84,47 KB)
  
Photos(5x, ~48,71 MB)

Praha. Jen jednou za čas se objeví tak zajímavé nabídky, jako je tato. BMW i3 je stále unikátním vozem mezi kompaktními elektromobily. Tento vůz s karbonovou karoserií byl přímo zrozen pro ulice velkoměst. BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. na něj nyní připravila jedinečnou nabídku operativního leasingu – BMW i3 tak lze řídit již za 9 999 Kč bez DPH měsíčně. Jde o nabídku na pět let s ročním nájezdem 10 000 km, kompletním pojištěním a pojištěním skel.

Nabídka se vztahuje na dobře vybavené modely BMW i3 s navigačním systémem, sportovním paketem s 20“ koly z lehké slitiny Double-spoke 431 a automatickou klimatizací. Samozřejmostí je také trvalé připojení s možností využívání online služeb BMW ConnectedDrive.

Nabídka operativního leasingu BMW i3 s elektrickým pohonem a dojezdem 359 km (dle normy WLTP) platí do 31. 3. 2021 u participujících autorizovaných dealerů a je určena pro limitované množství nových vozů. Konkrétní kalkulaci poskytne autorizovaný prodejce BMW Financial Services.

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

BMW i3: spotřeba paliva, kombinovaná: 0 l/100 km; spotřeba energie, kombinovaná: 13,1 kWh/100 km; emise CO2, kombinované: 0 g/km

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING 2021.

Munich. 12 May - 10:00 CEST.

Here you can see the public transmission of the 101st Annual General Meeting of BMW AG.

 

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit