Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Martin Macík Jr. se stal ambasadorem značky BMW.

Martin Macík Jr. se stal ambasadorem značky BMW. Jezdí vozem BMW X5 xDrive30d s M sportovním paketem.

G05
·
Prodej a marketing
·
Společnost
·
X5
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~82,11 KB)
  
Photos(12x, ~229,73 MB)

Praha. Martin Macík junior po návratu z letošního ročníku náročné rallye Dakar, v níž skončil v kategorii kamionů na senzačním čtvrtém místě, vyměnil svůj speciál za BMW X5 xDrive30d a stal se ambasadorem značky BMW. Toto spojení má ještě větší symbolickou váhu v souvislosti s tím, že v kategorii automobilů letos na rallye Dakar vyhrálo MINI JCW Buggy vybavené vznětovým šestiválcem, patřícím do jedné rodiny jako motor v BMW X5 xDrive30d. V sériovém provedení disponuje řadová jednotka sekvenčním přeplňováním s dvojicí turbodmychadel a nejnovější generací 48V mild hybridní techniky, přidávající k jeho výkonu 210 kW/286 k dalších 8 kW/11 k.

Úspěšný český závodník si BMW X5 xDrive30d převzal u BMW Autorizovaného Dealera, společnosti Stratos Auto. Ve výbavě předaného BMW X5 doplněného M sportovním paketem nechybí vzduchové odpružení na obou nápravách, kvalitní audiosystém Harman Kardon či panoramatické střešní okno.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE.

Munich. 17 and 18 March 2021.

Here you can see the live webcasts of the Annual Conference 2021 with the Media Day and the Analyst and Investor Day.

 

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit