Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Financial Services. Na míru navržené finanční produkty pro automobily a motocykly BMW Group.

Značkové financování oslavilo první rok úspěšného fungování na českém trhu.

Společnost
·
BMW Financial Services
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~98,15 KB)
  
Photos(1x, ~458 KB)

Praha. BMW Group neustále posiluje svoji pozici na českém trhu, a to i přes potíže spojené s pandemií Covid-19. Kromě rozsáhlých investic souvisejících s výstavbou testovacího centra severně od Sokolova BMW loni zahájilo činnost divize BMW Financial Services zaměřené na financování a pojištění produktů BMW Group. Společnost BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. vznikla v dubnu 2019, vstoupila na trh v březnu 2020 a během roku se etablovala v oblasti finančních a pojišťovacích produktů pro koncové zákazníky. Česká pobočka tak navazuje na obchodní model známý i z dalších světových trhů. 

Předchůdcem současného BMW Financial Services byla v roce 1971 v Německu založená společnost BMW Kredit, která vznikla s cílem podpory tehdy se mohutně rozšiřující dealerské sítě BMW a letos slaví již půl století své existence.

Portfolio služeb BMW Financial Services.
BMW Financial Services má v České republice připraveny produkty pro automobily BMW a MINI, stejně jako motocykly BMW Motorrad. Silnou stránkou produktů BMW Financial Services je jejich flexibilita a schopnost vyjít vstříc různým požadavkům jednotlivých zákazníků. Připraveny jsou proto jak atraktivní nabídky operativního leasingu BMW Na dosah a MINI Na dosah, tak rovněž úvěr s poslední navýšenou splátkou BMW Select a MINI Select či klasický úvěr BMW Úvěr a MINI Úvěr. U těchto způsobů financování lze podle preferencí zákazníka nastavit výše měsíčních splátek a počáteční akontaci (pakliže ji daný produkt vyžaduje), ale samozřejmě také vybrat z různých možností na konci smlouvy: odkoupení vozu (s možností dalšího financování) či přesednutí do nového vozu. Společnost zatím úvěry nabízí pouze podnikatelům.

Ke všem typům financování jsou připraveny nabídky pojištění, které poskytují renomovaní a ověření partneři BMW Financial Services – pojišťovny Allianz, Generali Česká Pojišťovna či Kooperativa.

Stranou nezůstává ani nabídka pro financování motocyklů BMW Motorrad v podobě atraktivního značkového úvěru BMW 3easy ride pro podnikatele s výhodnými úroky.

Atraktivní aktuální nabídky.
BMW Financial Services přichází se zajímavými možnostmi financování produktů BMW Group v průběhu celého roku. V současné době jde například o speciální nabídky JUST MINI s rekordně příznivými sazbami měsíčních splátek operativního leasingu na nové modely MINI 3- a 5dveřové, MINI Clubman a MINI Countryman. Aktuálně je ale připraven také podnikatelský úvěr s úrokem již od 0 % p.a.operativní leasing BMW či MINI Na dosah s 0% akontací a extra výhodné pojištění od předních pojišťoven na trhu. V rámci speciálního programu BMW Electrify Program jsou připraveny také speciální podmínky, navržené na míru čistě elektrickým a plug-in hybridním modelům BMW a MINI.

Více informací o finančních a pojišťovacích produktech poskytnou Autorizovaní prodejci BMW, MINI a BMW Motorrad. 

www.bmwfs.cz

www.minifs.cz

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE.

Munich. 17 and 18 March 2021.

Here you can see the live webcasts of the Annual Conference 2021 with the Media Day and the Analyst and Investor Day.

 

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit