Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Jak funguje BMW Individual Manufaktur?

+++ Timo Glock, tovární jezdec BMW, představuje různé oblasti, aktivity a projekty společnosti BMW Group +++ Link na video: https://b.mw/Timos_Discovery_4 +++

Doplňky na přání, příslušenství
·
BMW Individual
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~88,81 KB)
  
Photos(4x, ~21,81 MB)

Mnichov. Timo Glock, německý tovární jezdec automobilky BMW, v sérii videí zve své diváky na cestu za poznáním zajímavých oblastí, aktivit a projektů v rámci BMW Group. Série videí Timo's Discovery nabízí exkluzivní pohled do zákulisí. Glock v této epizodě navštívil divizi BMW Individual Manufaktur, kde se pod rukama zručných řemeslníků mění nejnáročnější a exkluzivní přání zákazníků spojené s automobily BMW na realitu. Glock přiložil i ruku k dílu.

Od založení v roce 1992 byla divize BMW Individual synonymem pro nejexkluzivnější formu radosti z jízdy. Od počátku se zaměřovala na maximální kvalitu a na to, aby se podařilo splnit každý požadavek zákazníků. A to v podstatě platí i v dnešní divizi BMW Indvidual Manufaktur. V halách ve městě Garching nedaleko Mnichova se zákazníci stávají tvůrci svého vlastního vozu. Interiér nebo exteriér, zlaté kliky či rodinný erb na opěrkách hlavy – splnit lze snad každý požadavek. Podmínka je pouze jedna: úpravy nesmějí ovlivnit bezpečnostní standardy, vlastnosti značky či právní předpisy.

Timo Glock během své návštěvy poznal celý svět možností. V rámci prohlídky se naučil vše o celém procesu od surovin až po hotové speciální edice, vyslechl si bizarní příběhy a pomohl s výrobou příslušenství do konkrétního vozu. Jeho závěr? „Možné je všechno. S BMW si můžete splnit jakýkoliv automobilový sen. Je fascinující, s jakou vysokou mírou řemeslné zručnosti zde vše vzniká.“

Video je dostupné na různých kanálech BMW Group a divize BMW Motorsport, jakož i na sociálních sítích Tima Glocka.

Přímý link na video: https://b.mw/Timos_Discovery_4

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE.

Munich. 17 and 18 March 2021.

Here you can see the live webcasts of the Annual Conference 2021 with the Media Day and the Analyst and Investor Day.

 

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit