Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW a AC Milán do společné budoucnosti.

BMW se stává členem fotbalové rodiny AC Milán jako Premium Partner a Automotive Partner.

Prodej a marketing
·
Product placement
·
Společnost
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~91,19 KB)
  
Photos(10x, ~26,7 MB)

San Donato Milanese. BMW a AC Milán ohlašují nové dlouhodobé partnerství, díky němuž se z německé prémiové automobilky stane nový Automotive Partner a Rossoneri Premium Partner slavného italského fotbalového týmu.

Tyto dvě světové značky, vynikající ve svých oborech, budou spolupracovat na vytvoření budoucnosti. Společným mottem jejich činnosti je vášeň, inovace, udržitelnost a styl. Vize sdílená BMW i AC Milán spojuje jejich schopnosti vytvořit emocionální pouto se svými příznivci a zákazníky prostřednictvím kombinace hodnot klubu na hřišti i mimo něj spolu s osobitostí a komplexním přístupem BMW. Jsou to dvě značky s průkopnickým přístupem orientovaným na budoucnost, které ve svých oborech v průběhu let dokázaly generovat inovativní nápady a řešení pro budoucnost.

Italské zastoupení BMW Group a AC Milán budou úzce spolupracovat na vytvoření série společných exkluzivních akcí a iniciativ s cílem po celém světě spojit a nadchnout nadšence sportu, motorů a inovací.

Massimiliano Di Silvestre, prezident a výkonný ředitel BMW Italia S.p.A., uvedl: „V našem partnerství nebudou pouze synergie v oblasti komunikace a propagace. Naší ambicí je jít nad rámec technického obsahu tradičního partnerství a sdílet některé aspirační hodnoty našich značek tak, abychom byli ještě autentičtější. Tyto společné prvky se objevily téměř přirozeně během našich přípravných setkání. Klíčová slova budou kultura, styl, inovace, ale i společenská odpovědnost a udržitelnost společnosti jako celku.“

Prezident AC Milán Paolo Scaroni doplnil: „Jsme velmi hrdí na to, že můžeme v naší rodině prémiových partnerů přivítat mezinárodně uznávanou značku a automobilovou dokonalost, jakou je BMW. BMW je stejně jako AC Milán synonymem dokonalosti, stylu a inovací. Jsme proto nadšení, že můžeme podniknout tuto cestu společně k progresivní a udržitelné budoucnosti ve prospěch všech.“

Casper Stylsvig, hlavní finanční ředitel AC Milán, doplnil: „AC Milán a BMW jsou dvě globální ikony s legendárním historickým odkazem, společnou vizí a budoucností, která má společně co nabídnout. Ze strategického hlediska představuje toto partnerství důležitý okamžik v procesu růstu klubu, který umožní pomocí síly obou značek zapojit a nadchnout miliony sportovních fanoušků z celého světa.“

Jako prémiový partner bude BMW nedílnou součástí aktivit klubu přes digitální a fyzické platformy, a to včetně rozvoje poutavého obsahu. Díky novému partnerství bude mít AC Milán přístup k technologické vizi BMW a jeho inovativním řešením mobility, které budou k dispozici vrcholovému managementu, hráčům a zaměstnancům hlavního mužského týmu.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE.

Munich. 17 and 18 March 2021.

Here you can see the live webcasts of the Annual Conference 2021 with the Media Day and the Analyst and Investor Day.

 

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit