Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW pokračuje ve spolupráci s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary i v roce 2021.

Již po sedmé se mohou důležití hosté nejvýznamnějšího filmového svátku v České republice těšit na Radost z jízdy.

Prodej a marketing
·
Společnost
·
Kulturní události
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~88,92 KB)
  
Photos(2x, ~1,79 MB)

Praha. Po loňské přestávce, způsobené opatřeními navrženými na ochranu proti šíření nemoci COVID-19, by se měl Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary letos konat mimořádně od 20. do 28. srpna. A BMW bude v podobě Oficiálního vozu opět při tom. Již po sedmé – od roku 2014 – budou významné hosty a osobnosti vozit automobily BMW. Kromě zážitků z filmové produkce tak bude duch Mezinárodního filmového festivalu obohacen o pověstnou Radost z jízdy.

BMW pro potřeby 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary poskytne několik desítek vozů převážně z vyšších segmentů, mezi nimiž nebudou samozřejmě chybět ani průkopnické plug-in hybridní modely, které budou hosty nejen k červenému koberci vůbec poprvé přivážet neslyšně a bezemisně na čistě elektrický pohon.

Během festivalu budou mít návštěvníci možnost poznat přístup značky, její strategii, ale také nejnovější modely. V České republice tu bude vůbec poprvé k vidění čistě elektrické BMW iX, kromě toho se chystá i jedno překvapení.

Stranou ale nezůstane ani pro BMW typická Radost z jízdy. Připravena bude flotila vozů pro testovací jízdy a pro zájemce také speciální SIM Race simulátor s možností kvalifikace do semifinále, které se bude konat v Salcburku.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

OUR ALL-NEW FULLY ELECTRIC TRIO.

01 June 2021. Here you can see the webcast of the event "Our all-new fully electric trio: BMW iX, BMW i4 and the first fully electric BMW M".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit