Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Festival Pure&Crafted založený BMW Motorrad se vrátí do Berlína ve dnech 17. až 18. září 2021.

Jako první účinkující jsou potvrzeni The Hives a Jake Bugg. Vstupenky na festival jsou již v předprodeji za 55 eur.

Trénink jezdců, cestování, akce
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 832,75 KB)

Mnichov. Festival Pure&Crafted, jehož první ročník se uskutečnil Berlíně v roce 2015 a stálo za ním BMW Motorrad, se v roce 2021 vrátí na břeh řeky Sprévy. A také letos bude opět hlavním sponzorem této akce BMW Motorrad.

Poprvé se akce bude konat na zahradě veletrhy prověřeného berlínského Mezinárodního kongresového centra, které nabízí jedinečné prostředí v srdci západního Berlína přímo pod věží Radio Tower. Zde budou moci fanoušci ve dnech 17. a 18. září 2021 zažít jedinečnou kombinaci živé hudby, motocyklové kultury a nového „heritage“ životního stylu. 

I letos se návštěvníci a hudební fanoušci mohou těšit na opravdu speciální živá vystoupení. Tyto hvězdy již potvrdily svou účast: The Hives a Jake Bugg.

Doprovodné akce se samozřejmě budou z větší části točit okolo motocyklů a světa kolem nich: V části Wheels Area budou na návštěvníky čekat vzrušující upravené motocykly. Festival ale není zaměřen pouze na tato jedinečná umělecká díla a jejich tvůrce, nýbrž i na každého, kdo sdílí svou vášeň pro motocykly. Hlavní náplní letošního festivalu Pure&Crafted budou konverzace týkající se benzinu v krvi, výměny cenných zkušeností a oslava motocyklové kultury. Kromě dalších specialit v podobě nových velkolepě upravených motocyklů, jejichž jména budou zanedlouho zveřejněna, doplňuje jedinečný program festivalu Pure&Crafted také obchod General Store. Pozornost zde bude věnována nové „heritage“ kultuře, módě a doplňkům pro životní styl. 

 

Předprodej vstupenek byl již zahájen a první lístky lze zakoupit za cenu 55 eur na adrese www.pureandcrafted.de. Jelikož zdraví a bezpečnost každého návštěvníka je prvořadým cílem, proběhne festival v souladu s protikoronavirovými opatřeními. Brzy budou následovat další informace týkající se hygienické koncepce s ohledem na COVID-19 a ochranných opatření, stejně jako podrobnější informace o programu.

 

A jedna věc je jistá: Jednoduše se už nemůžeme dočkat, až konečně znovu zažijeme živou hudbu se spoustou návštěvníků, až se budeme vzájemně inspirovat, vyměňovat si nápady, slavit a prostě se jen bavit.

Article Offline Attachments.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

OUR ALL-NEW FULLY ELECTRIC TRIO.

01 June 2021. Here you can see the webcast of the event "Our all-new fully electric trio: BMW iX, BMW i4 and the first fully electric BMW M".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit