Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Česká republika partnerem při otevření nové Galerie Čermák Eisenkraft v Topičově salonu na Národní třídě.

Pražská Národní třída se postupně stává galerijním distriktem hlavního města. Nově zde sídlí – konkrétně v Topičově domě – i přední česká soukromá Galerie Čermák Eisenkraft. Návštěvníky zaujme nejen dokonale zrestaurovaným prostorem v domě, který psal po desetiletí historii české kultury, ale také nejmodernějšími technologiemi a uměním od baroka až po soudobé obrazy.

Product placement
·
Společnost
·
Kulturní události
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~93,27 KB)
  
Photos(6x, ~39,55 MB)

Praha. Pražská Národní třída se postupně stává galerijním distriktem hlavního města. Nově zde sídlí – konkrétně v Topičově domě – i přední česká soukromá Galerie Čermák Eisenkraft. Návštěvníky zaujme nejen dokonale zrestaurovaným prostorem v domě, který psal po desetiletí historii české kultury, ale také nejmodernějšími technologiemi a uměním od baroka až po soudobé obrazy. Mezi vystavující patří světoví umělci jako Giorgio de Chirico, František Kupka, Maurice Utrillo, Stanislav Kolíbal, Jiří George Dokoupil, Magdaléna Jetelová, Josef Sudek či Otto Gutfreund. 

Hrdý partner BMW Česká republika během slavnostního otevření této galerie poskytl své prémiové automobily. Tato spolupráce vhodně zapadá do celosvětového přístupu BMW k podpoře kultury a umění, a následuje tak podobná partnerství známá i z jiných světových metropolí.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

OUR ALL-NEW FULLY ELECTRIC TRIO.

01 June 2021. Here you can see the webcast of the event "Our all-new fully electric trio: BMW iX, BMW i4 and the first fully electric BMW M".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit