Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Druhou provozovnu v Brně otevřela začátkem září společnost Renocar.

Nové servisní centrum pro vozy BMW a MINI v jihomoravské metropoli.

Prodej a marketing
·
Společnost
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 182,93 KB)
  
Photos(6x, 40,04 MB)

Brno. Na severozápadním okraji Brna otevřela společnost Renocar 1. září nové servisní centrum pro vozy BMW a MINI. Jde o její čtvrtou pobočku po Brně-Slatině, Čestlicích u Prahy a Kongresovém centru v Praze. V novém centru budou připraveny veškeré služby pro stávající i budoucí majitele vozů BMW a MINI. Tým patnácti vyškolených zaměstnanců je připraven poskytnout služby na míru zákazníkům na úrovni prémiových standardů BMW a MINI. Servis s dostatečnou kapacitou je vybaven 10 zvedáky a veškerým nejmodernějším potřebným vybavením pro opravy a údržbu nových i starších modelů BMW a MINI. Připravena je také mycí linka. Nová provozovna společnosti Renocar se zaměřuje na individuální přístup, flexibilitu, krátké čekací doby objednání do servisu a realizaci servisních služeb bez zbytečného čekání. Kromě kompletních servisních služeb je k dispozici široká nabídka ojetých vozů, včetně automobilů z programu BMW Premium Selection a MINI Next. 

Kontakty:

BMW Renocar Brno – Česká

Česká 385

664 31 Lelekovice

tel.:         +420 548 141 144

Web:      www.renocar.cz

e-mail:    renocar_ceska@renocar.cz

 

O společnosti Renocar

Společnost Renocar byla založena v roce 1990 a v současnosti patří k největším autorizovaným prodejcům značek BMW, BMW Motorrad a MINI a poskytovatelům servisních služeb pro tyto značky. Celkem čtyři provozovny se nacházejí v Brně v Řipské ulici ve čtvrti Slatina, v České u Brna, v Čestlicích u Prahy a v Praze v Kongresovém centru na Vyšehradě.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit

BMW Group Streaming

LIVE STREAMING.

Open Streaming Page

Here you can see the on-demand streams of the latest BMW Group press events. 

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit