Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Speciální příležitost: hodinky PRIM z limitované edice v designu MINI při koupi některého z modelů MINI JCW nebo MINI Cooper SE.

Speciální spolupráce dealera MINI, společnosti Renocar, a výrobce hodinek PRIM platná do konce letošního roku.

Prodej a marketing
·
Product placement
·
Společnost
·
Lifestyle
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 183,41 KB)
  
Photos(26x, 148,18 MB)

Praha. Autorizovaný dealer značky MINI, společnost Renocar, navázala spolupráci s českým výrobcem hodinek PRIM, společností Elton hodinářská, a.s. Kdo si do konce roku u ní objedná některý ze sportovních modelů MINI John Cooper Works nebo elektrické MINI Cooper SE, dostane speciální a na míru navržené hodinky PRIM ve stylu MINI. Jedná se o unikátní, dvouručičkové hodinky v nerezovém pouzdře s potiskem ve stylu britské vlajky a koženým řemínkem. Každé hodinky je navíc možné v širokém rozsahu personalizovat: může na nich být VIN nového vozu, jméno, věnování nebo cokoliv jiného.

Představení této zajímavé spolupráce proběhlo v prostorách známé brněnské vily Tugendhat koncem září. Nabídka platí také pro objednání některého ze skladových vozů MINI John Cooper Works a MINI Cooper SE společnosti Renocar. Jejich nabídka je k dispozici na www.renocar.cz.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit

BMW Group Streaming

LIVE STREAMING.

Open Streaming Page

Here you can see the on-demand streams of the latest BMW Group press events. 

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit