Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Digitální tisková konference BMW Group na výstavě spotřební elektroniky CES 2022.

Vzhledem k pandemické situaci nyní přesouvá všechny plánované mediální aktivity na veletrhu CES do plně digitálního programu, živě přenášeného z Německa.

Las Vegas
·
America

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Related Links.

Mnichov. BMW Group již řadu let představuje své novinky na výstavě spotřební elektroniky CES v Las Vegas. Vzhledem k pandemické situaci nyní přesouvá všechny plánované mediální aktivity na veletrhu CES do plně digitálního programu, živě přenášeného z Německa.

Dne 5. ledna 2022 ve 20.00 hodin středoevropského času jsou novináři zváni na digitální přenos tiskové konference, kterou povede Pieter Nota, člen představenstva BMW AG odpovědný za zákazníky, značky a prodej. Přenos tiskové konference lze sledovat na tomto odkazu:

 

https://www.live.bmwgroup.com/en/live-streaming   

 

Výjimečný řidičský vůz přináší výjimečné digitální zážitky.

BMW Group představuje digitální inovace pro současnost i vzdálenou budoucnost, které se zaměřují na digitální interakce s člověkem. Mezi hlavní body programu patří světová premiéra BMW iX M60 (kombinovaná spotřeba elektřiny: 24,7–21,7 kWh/100 km* podle WLTP; kombinované emise CO2: 0 g/km), spolupráce se světoznámými umělci, vůbec první předvedení technologie, jež mění barvu karoserie, a zážitek z nové podoby zábavního systému v automobilu budoucnosti.CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

Kombinovaná spotřeba elektřiny: 24,7–21,7 kWh/100 km* podle WLTP; kombinované emise CO2: 0 g/km

*Předběžná hodnota na základě současného stavu vývoje.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit