Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW a MINI jsou letos opět oficiálními vozy Mezinárodního hudebního festivalu Dvořákova Praha.

Od 8. do 25. září se koná významný svátek klasické hudby Dvořákova Praha, jehož hosty a partnery bude prostřednictvím BMW Autorizovaného Dealera, společnosti Renocar, vozit 12 automobilů značek BMW a MINI. Před budovou Rudolfina, které je tradičně centrem festivalu, jsou vystavena BMW i7 a MINI Cooper SE. Tyto čistě elektrické vozy se řadí mezi nejnovější modely v rámci pokračující elektrické ofenzivy BMW Group.

Prodej a marketing
·
Product placement
·
Společnost
·
Kulturní události
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~291,89 KB)
  
Photos(8x, ~17,3 MB)

Praha.  Od 8. do 25. září se koná významný svátek klasické hudby Dvořákova Praha, jehož hosty a partnery bude prostřednictvím BMW Autorizovaného Dealera, společnosti Renocar, vozit 12 automobilů značek BMW a MINI. Před budovou Rudolfina, které je tradičně centrem festivalu, jsou vystavena BMW i7 a MINI Cooper SE. Tyto čistě elektrické vozy se řadí mezi nejnovější modely v rámci pokračující elektrické ofenzivy BMW Group. 

Po letošním úspěšném Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary je spolupráce v rámci festivalu Dvořákova Praha další významnou kooperací BMW Group na poli kultury. Mezinárodní hudební festival Dvořákova Praha představuje více než dva týdny naplněné hudebními událostmi, které tradičně představí největší hvězdy světa klasické hudby. Hlavním festivalovým místem Dvořákovy Prahy je Rudolfinum, kde Antonín Dvořák, nejhranější a nejproslulejší český skladatel, v roce 1896 dirigoval první koncert České filharmonie. Právě ve Dvořákově síni Rudolfina se diváci mohou těšit mimo jiné na Cleveland Orchestra v čele s dirigentem Franzem Welser-Möstem, londýnský Royal Philharmonic Orchestra s dirigentem Vasilijem Petrenkem anebo na Symfonický orchestr Švédského rozhlasu s dirigentem Danielem Hardingem. Nejen tito hudební géniové, ale i dlouhá řada dalších jsou garancí té nejvyšší interpretační kvality a příslibem mimořádných festivalových zážitků.

Více informací o Mezinárodním hudebním festivalu Dvořákova Praha: www.dvorakovapraha.cz

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

MINI CONCEPT ACEMAN.

Here you can see the world premiere of the MINI Concept Aceman.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit