Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Motorrad představuje zadní tlumič výfuku Akrapovič pro BMW R 18.

Emotivní zvuk a cool design pro „Big Boxer“.

Doplňky na přání, příslušenství
·
R 18
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~4,07 MB)
  
Photos(5x, ~20,74 MB)

Mnichov. Rozsáhlý program individuálních úprav BMW Motorrad pro BMW R 18 nyní dostává zvukovou podporu v podobě nových zadních tlumičů Akrapovič. Jsou o 97 mm kratší než dva standardní zadní tlumiče, jsou vyrobené z odolné nerezové oceli, lakované matnou černou barvou a spolu se stříbrnou koncovkou nastavitelnou po 90 stupních dodávají zadní části R 18 jednoznačně sportovní vzhled.

Stylizovaný symbol značky BMW – „vrtule“ umístěná uprostřed koncovky – působí jako jemně propracovaný, vysoce kvalitní detail a speciální identifikační prvek. Obuv motorkáře v oblasti kolem spojení se sběrným potrubím chrání jedním šroubem připevněné ochranné prvky.

S celkovou hmotností 8,2 kg jsou oba zadní tlumiče Akrapovič celkem o 1 kg lehčí než standardní provedení, což podtrhuje jejich sportovní charakter.

Nové zadní tlumiče byly pečlivě sladěné s motorem „Big Boxer“ o objemu 1802 cm3 a modelu R 18 a zajišťují mimořádně bohatý a silný zvuk. Tyto zadní tlumiče není nutné zapisovat do dokladů vozidla, protože byly homologovány společně s celým motocyklem.

Nové zadní tlumiče Akrapovič a sada BMW Motorrad Bobber Kit pro model R 18 se vzájemně mimořádně dobře doplňují. Jednomístné sedlo BMW Motorrad Hommage ve stylu bobber, plochý zadní blatník a černý držák registrační značky vytvářejí mimořádně krátkou a ostrou záď, s níž dokonale ladí nové zadní tlumiče výfuku.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

MINI CONCEPT ACEMAN.

Here you can see the world premiere of the MINI Concept Aceman.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit