Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

ALL INCLUSIVE pro Vaši motorku: Kompletní servisní balíček BMW Motorrad s ochranou proti inflaci.

Prodloužená záruka a kvalitní servis bez kompromisů. Nyní s ochranou proti inflaci. Značka BMW Motorrad modernizuje servisní balíček Service Inclusive za atraktivní ceny pro motocykly do stáří deseti let. BMW Motorrad tak nabízí svým zákazníkům stále atraktivnější služby včetně prodloužené záruky a kvalitního servisu.

Doplňky na přání, příslušenství
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~5,39 MB)
  
Photos(6x, ~2,33 MB)

Praha. Prodloužená záruka a kvalitní servis bez kompromisů. Nyní s ochranou proti inflaci. Značka BMW Motorrad modernizuje servisní balíček Service Inclusive za atraktivní ceny pro motocykly do stáří deseti let. BMW Motorrad tak nabízí svým zákazníkům stále atraktivnější služby včetně prodloužené záruky a kvalitního servisu.

BMW Motorrad dlouhodobě ve všech evropských zemích nabízí kvalitní a osvědčený servis, včetně prodloužené záruky a mobile care v případě nouze. Silnou stránkou těchto produktů a služeb je jejich flexibilita, schopnost vyjít vstříc různým požadavkům jednotlivých zákazníků a ochrana proti budoucí inflaci. A to jak pro nové nebo starší motocykly do deseti let, tak pro stávající a nové majitele. 

Service Inclusive a prodloužená záruka jsou k dispozici pro všechny modely z portfolia BMW Motorrad a lze zvolit délku trvání na tři nebo pět let. Součástí servisního balíčku BMW Motorrad jsou servisní práce související s údržbou, prováděné zkušenými mechaniky používajícími BMW Motorrad Originální díly a BMW ADVANTEC Originální motorový olej.

Servisní balíček a prodloužená záruka jsou k dispozici v celé partnerské síti BMW Motorrad.

Kompletní informace, včetně přehledu benefitů, prodloužené záruky a ceníku jsou dostupné na:

https://www.bmw-motorrad.cz/cs/service/service-inclusive-extended-warranty.html#/section-bmw-motorrad-service-inclusive

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

MINI CONCEPT ACEMAN.

Here you can see the world premiere of the MINI Concept Aceman.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit