Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW X6 M jako umělecké vyobrazení pocty 50. výročí založení divize BMW M vzniklo v rámci Street Art Festivalu 2022 v Olomouci.

Od 10. do 20. září 2022 patřily ulice Olomouce a jejího okolí graffiti a dalšímu ročníku #SAFE2022, streetartového festivalu, který má tradici již od roku 2007. Hrdým partnerem akce byl i letos BMW Autorizovaný dealer CarTec Olomouc, opět se jednalo o spolupráci plnou kreativity a boření konvencí.

F96
·
BMW M automobily
·
X6 M
·
Společnost
·
Kulturní události
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Olomouc. Od 10. do 20. září 2022 patřily ulice Olomouce a jejího okolí graffiti a dalšímu ročníku #SAFE2022, streetartového festivalu, který má tradici již od roku 2007. Hrdým partnerem akce byl i letos BMW Autorizovaný dealer CarTec Olomouc, opět se jednalo o spolupráci plnou kreativity a boření konvencí.

Místní graffiti umělec Pauser v kooperaci s dealerstvím CarTec Olomouc přenesl svou tvorbu na majestátní BMW X6 M. Pomocí barev znázornil své pojetí pocty k letošnímu 50letému výročí založení divize BMW M. Výsledné umělecké dílo bude až do konce října k vidění v olomouckých ulicích nebo v showroomu CarTec Olomouc.

Umělci v rámci Street Art Festivalu zrealizovali za dobu svého působení desítky velkoplošných maleb, přednášek a workshopů, a to včetně kooperací s několika mezinárodními hvězdami street artu, jako jsou Mr. Dheo, ZZRock, Wild_Drawing, ParizOne nebo Chemise.

Hlavním cílem letošního #SAFE2022 byla podpora lokální komunity mladých umělců, kultury, turismu a živého umění přímo v olomouckých ulicích.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit