Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW X6 M jako umělecké vyobrazení pocty 50. výročí založení divize BMW M vzniklo v rámci Street Art Festivalu 2022 v Olomouci.

Od 10. do 20. září 2022 patřily ulice Olomouce a jejího okolí graffiti a dalšímu ročníku #SAFE2022, streetartového festivalu, který má tradici již od roku 2007. Hrdým partnerem akce byl i letos BMW Autorizovaný dealer CarTec Olomouc, opět se jednalo o spolupráci plnou kreativity a boření konvencí.

F96
·
BMW M automobily
·
X6 M
·
Společnost
·
Kulturní události
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Olomouc. Od 10. do 20. září 2022 patřily ulice Olomouce a jejího okolí graffiti a dalšímu ročníku #SAFE2022, streetartového festivalu, který má tradici již od roku 2007. Hrdým partnerem akce byl i letos BMW Autorizovaný dealer CarTec Olomouc, opět se jednalo o spolupráci plnou kreativity a boření konvencí.

Místní graffiti umělec Pauser v kooperaci s dealerstvím CarTec Olomouc přenesl svou tvorbu na majestátní BMW X6 M. Pomocí barev znázornil své pojetí pocty k letošnímu 50letému výročí založení divize BMW M. Výsledné umělecké dílo bude až do konce října k vidění v olomouckých ulicích nebo v showroomu CarTec Olomouc.

Umělci v rámci Street Art Festivalu zrealizovali za dobu svého působení desítky velkoplošných maleb, přednášek a workshopů, a to včetně kooperací s několika mezinárodními hvězdami street artu, jako jsou Mr. Dheo, ZZRock, Wild_Drawing, ParizOne nebo Chemise.

Hlavním cílem letošního #SAFE2022 byla podpora lokální komunity mladých umělců, kultury, turismu a živého umění přímo v olomouckých ulicích.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

JAPAN MOBILITY SHOW.

Tokyo. Follow the webcast of the BMW Group press conference at the Japan Mobility Show 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit