Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Další kolo podpory lokálních aktivit v okolí BMW Group Vývojového centra.

BMW Group i pro rok 2023 vypsalo podporu 20 000 eur na společensky přínosné aktivity na Sokolovsku.

Prodej a marketing
·
Společnost
·
Továrny a objekty
·
Životní prostředí
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~143,42 KB)
  
Photos(3x, ~7,99 MB)

Sokolov. Ve všech regionech, kde BMW Group po celém světě podniká, má za cíl být dlouhodobě dobrým a pro region přínosným partnerem. Stejně je tomu i na Sokolovsku, kde již probíhá zkušební provoz ve zbrusu novém vývojovém centru. BMW proto každý rok, a tedy i v roce 2023, věnuje 20 000 eur na projekty, které podpoří místní obyvatele a budou řešit lokální výzvy v oblastech vzdělávání dětí/dospívajících, udržitelné mobility a životního prostředí. Kdo má námět či zpracovaný projekt, který se týká některé z výše uvedených oblastí, stačí jej zaslat na info.sokolov@bmwgroup.com.

V minulém roce se touto aktivitou podařilo podpořit následující projekty: vybavení technické laboratoře střední školy, vybavení knihovny základní školy, publikace o významném rodákovi Karlovarského kraje či likvidace černé skládky.

Praktické informace k podání projektu:

  • Datum podání přihlášky: do 31. října 2022. 
  • Projekty budou vybírány odbornou komisí složenou ze dvou zástupců BMW a dvou zástupců kraje. Podpora bude následně proplacena na základě podepsané smlouvy mezi žadatelem a společností BMW Mobility Development Center s.r.o.
  • Podpora může být poskytnuta pouze obcím, neziskovým organizacím či registrovaným spolkům. Je určena pro projekty realizované do 30 km od BMW Group Vývojového centra.

Požadované náležitosti žádosti:

  • Název obce, organizace či spolku a kontaktní osoba
  • IČO
  • Řešené téma
  • Název projektu
  • Popis projektu
  • Výše požadované podpory (max. 10.000 eur)

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

BMW GROUP AT CES 2023.

Las Vegas. Here you can see the webcasts of the BMW Group Keynote at the CES 2023 and the Digital World Premiere of BMW i Vision Dee.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit