Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

MINI sraz Renocar 2022.

V sobotu 8. října proběhl pravidelný sraz MINI. Letošním cílem bylo vinařství Gotberg.

Lifestyle produkty
·
Lifestyle
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~148,87 KB)
  
Photos(9x, ~24,67 MB)

Brno. MINI je značka plná emocí a emoce jsou nejsilnější, když jsou sdílené. A kde jinde sdílet emoce MINI než na srazu MINI. Jeden takový uspořádal v sobotu 8. října MINI Autorizovaný Dealer Renocar ve svém brněnském showroomu. Celkem se sem sjelo více než 60 vozů MINI všech generací a modelů, včetně klasického Mini, a to ze všech koutů České republiky. 

Začátek programu patřil snídani a možnosti nákupu lifestylových doplňků MINI za zvýhodněné ceny. Kdo to stihl, mohl si krátce otestovat sportovní 3dveřové MINI John Cooper Works nebo MINI John Cooper Works Countryman. Následovala spanilá jízda do asi hodinu vzdáleného vinařství Gotberg, kde proběhlo společné fotografování a následná volná diskuse.

Setkání vozů MINI opět ukázalo různorodost komunity MINI, a to nejen co se samotných modelů týče, ale také lidí, kteří těmito vozy jezdí. Zajímavostí byla rovněž účast hned tří jedinečných vozů MINI GP.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

BMW GROUP AT CES 2023.

Las Vegas. Here you can see the webcasts of the BMW Group Keynote at the CES 2023 and the Digital World Premiere of BMW i Vision Dee.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit