Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

CarTec, BMW Autorizovaný Dealer, byl již počtvrté partnerem ženského tenisového turnaje WTA v Ostravě

CarTec Group patří mezi tradiční partnery tenisového turnaje WTA v Ostravě. Letos byl partnerem turnaje již potřetí.

More Sports
·
BMW Tennis
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Ostrava. Společnost CarTec, BMW Autorizovaný Dealer, v rámci partnerství s ženským tenisovým turnajem WTA v Ostravě zajišťoval VIP dopravu pro tenistky a jejich týmy. Celkem bylo k dispozici 15 vozů, které jezdily více než 14 dní, a to nejen v rámci Česka, ale i na přilehlá letiště v Polsku. Celkem zúčastněné vozy vykázaly za celý průběh turnaje úctyhodný nájezd více než 51 000 km. Každý den jezdilo 17 vyškolených řidičů minimálně po dobu 12 hodin, což v celkovém součtu představuje 2520 hodin.

K vidění byly nejnovější modely BMW.
U VIP vstupu do Ostravar arény bylo po celou dobu konání turnaje vystaveno první čistě elektrické Gran Coupé BMW i4 a BMW iX, přinášející zcela novou interpretaci designu, udržitelnosti, radosti z jízdy, všestrannosti a luxusu. U vchodu pro veřejnost bylo k vidění nové BMW X1 spolu s BMW řady 2 Active Tourer a přímo na ploše pak pohledy všech přítomných přitahovalo odvážné fialové BMW 220i Coupé.

Krejčíková zpět mezi elitou.
Turnaj patřící do ženského profesionálního okruhu WTA probíhal letos v Ostravě ve dnech 3. až 9. října. Na turnaji se v mimořádné formě předvedly české hráčky, jimž vévodila Petra Kvitová, Karolína Plíšková a zejména pak Barbora Krejčíková, které se tento prestižní turnaj skvěle vydařil, protože ve finále porazila současnou světovou jedničku Igu Swiatekovou.

Už nyní je jisté, že CarTec Group bude partnerem této špičkové akce ženského tenisu i v příštím roce.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit