Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Vyzařují ryzí radost z jízdy a intenzivní vášeň pro závody: díly BMW M Performance Parts pro nové BMW M2.

BMW M2 slibuje neředěnou radost z jízdy na každém kilometru, a to jak při každodenních cestách, tak při jízdách na okruhu. Závodní charakter kompaktního vysokovýkonného sportovního vozu lze působivě zvýraznit pomocí dílů BMW M Performance Parts vyvinutých speciálně pro tento model. Produkty pro dodatečnou výbavu z řady BMW Originálního příslušenství, které budou k dispozici od uvedení nového modelu M2 na trh, dodají jeho designu další dávku emocí.

G87
·
BMW M automobily
·
M2
·
BMW M Performance Parts
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~179,43 KB)
  
Photos(21x, ~209,95 MB)

Mnichov. BMW M2 slibuje neředěnou radost z jízdy na každém kilometru, a to jak při každodenních cestách, tak při jízdách na okruhu. Závodní charakter kompaktního vysokovýkonného sportovního vozu lze působivě zvýraznit pomocí dílů BMW M Performance Parts vyvinutých speciálně pro tento model. Produkty pro dodatečnou výbavu z řady BMW Originálního příslušenství, které budou k dispozici od uvedení nového modelu M2 na trh (začne se vyrábět v dubnu 2023), dodají designu nového BMW M2 další dávku emocí. Nové díly se zaměřují na úpravu aerodynamiky, poháněcí soustavy, podvozku a interiéru.

Exkluzivní materiály, vylepšené aerodynamické vlastnosti: komponenty BMW M Performance pro exteriér.
Všechny produkty pro dodatečnou montáž z nabídky BMW M Performance Parts vynikají působivým designem, exkluzivními materiály a špičkovou kvalitou. Všechny prvky proto dokonale ladí s designem BMW M2 a současně prošly homologací společně s celým vozem, což znamená, že splňují zákonné bezpečnostní předpisy i přísné normy BMW Group.

Přídavné karbonové díly pro přední, boční a zadní část zlepšují aerodynamické vlastnosti vozu a zároveň zdůrazňují jeho závodní auru díky bezbarvému laku, který odhaluje uhlíková vlákna pod ním. Přední karbonový splitter M Performance a karbonové M Performance obložení nasávacích otvorů dodávají novému BMW M2 obzvláště výrazný vzhled. Zákazníci, kteří si přejí dodat bočnímu profilu vozu ostřejší vizuální nádech, mají na výběr karbonové nástavce bočních prahů M Performance, karbonová boční křidélka M Performance pro přední i zadní část, případně M karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek. Proudění vzduchu kolem vozu lze vylepšit a estetiku zvýraznit na maximum následujícími karbonovými M Performance prvky: odtrhovou hranou na víku zavazadlového prostoru, případně velkým křídlem a karbonovým difuzorem. Leskle černý aerodynamický prvek na horní hraně zadního okna je dalším nezaměnitelným doplňkem. Exteriér vozu je možné doplnit M Performance tažným okem nebo aramidovým krytem antény.

Nižší hmotnost, intenzivnější zvuk: M Performance titanový tlumič výfuku.
Titanový tlumič výfuku M Performance, který je k dispozici pro nové BMW M2, je lehčí, nepřehlédnutelný a nelze jej přeslechnout. Jeho přední část je vyrobena z lehké nerezové oceli, zatímco zadní tlumič je kompletně z titanu. Oproti standardnímu dílu činí úspora hmotnosti osm kilogramů. Výfukový systém s elektricky ovládanými klapkami a centrálně umístěnou čtveřicí koncovek je nabízen v kombinaci se speciálně upraveným karbonovým difuzorem M Performance. Modifikované vedení výfukových plynů vytváří ještě sportovnější jízdní zážitky. Zvukový projev se mění podle zvoleného jízdního režimu a v režimech Sport a Sport+ připomíná závodní vozy. Jako poutavý doplněk pro standardní výfukovou soustavu nového BMW M2 jsou k připraveny koncovky výfuku M Performance kombinující materiály jako je titan a karbon. 

Podvozek M Performance s výškově nastavitelnými pružinami.
Podvozek M Performance, který je pro nové BMW M2 k dispozici jako dodatečná výbava, mu propůjčuje ještě ostřejší agilitu a dynamiku v zatáčkách. Jeho konstrukce s integrovanými pružicími/tlumicími jednotkami umožňuje na přední a zadní nápravě snížit světlou výšku až o 10 milimetrů. Podvozek M Performance je speciálně naladěný nejen pro jízdu na okruhu, ale i na běžných silnicích, a přináší mnohem přímější spojení karoserie s povrchem vozovky. 

Kovaná kola M Performance nabízená pro nové BMW M2 jsou další ingrediencí navrženou pro mimořádně sportovní jízdní styl. Každé z nich je vyrobeno z jediného kusu hliníku a vyznačuje se jak pevností, tak atraktivním designem. Jsou připravena s průměry 20- a 21 palců pro přední a zadní nápravu a mohou mít matně zlatou barvu M Frozen Gold Bronze nebo černou M Jet Black. 

Pečlivě dávkovaný závodní styl pro interiér.
Nabídka dílů BMW M Performance Parts obsahuje také vysoce kvalitní komponenty pro interiér BMW M2. Obložení interiéru M Performance kombinující uhlíková vlákna a Alcantaru je nabízené s Alcantarovými opěrkami pro kolena. Důmyslně a ručně vyráběné obkladové panely interiéru jsou z uhlíkových vláken s otevřenými póry, mají matnou povrchovou úpravu a jsou doplněné označením M Performance z broušeného hliníku. 

U modelů vybavených M sportovními sedadly lze pocit sportovnosti a exkluzivity dále posílit kryty zadních částí opěradel kombinujících uhlíková vlákna a Alcantaru. 

Volant M Performance Pro má výrazně tvarovanou oblast úchopu čalouněnou Alcantarou a jeho zploštěné horní a dolní části jsou potaženy kůží nejvyšší kvality. Úžasný vzhled volantu dotváří středová značka a ozdobné prošívání v barvách BMW M GmbH. Obložení volantu M Performance, která jsou k dispozici v provedení karbon/Alcantara a karbon/kůže, představují další cestu pro posílení radosti z jízdy. Obě varianty lze také kombinovat s karbonovými M Performance řadicími páčkami. V nabídce nechybějí ani karbonové kryty prahů M Performance. 

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

BMW M2 8stupňová převodovka M Steptronic: 
kombinovaná spotřeba paliva v cyklu WLTP: 9,8 – 9,6 l/100 km; kombinované emise CO2 v cyklu WLTP: 222 – 218 g/km.

BMW M2 6stupňová manuální převodovka: 
kombinovaná spotřeba paliva v cyklu WLTP: 10.2 – 10.0 l/100 km; kombinované emise CO2 v cyklu WLTP: 230 – 226 g/km.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

BMW GROUP AT CES 2023.

Las Vegas. Here you can see the webcasts of the BMW Group Keynote at the CES 2023 and the Digital World Premiere of BMW i Vision Dee.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit