Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Autorizovaný dealer CarTec Group oficiálním partnerem Prague Playoffs 2022.

Celosvětová špička parkurových jezdců se v rámci série Global Champions Tour zúčastnila galashow Prague Playoffs 2022, která se konala od 17. do 20. listopadu v O2 aréně. BMW Autorizovaný Dealer CarTec Group byl i letos hrdým oficiálním partnerem a pro zajištění shuttle service pro vybrané návštěvníky a účastníky galashow poskytl více než 40 vozů.

Prodej a marketing
·
Product placement
·
Společnost
·
Kulturní události
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 160,14 KB)
  
Photos(15x, 48,75 MB)

Praha. Celosvětová špička parkurových jezdců se v rámci série Global Champions Tour zúčastnila galashow Prague Playoffs 2022, která se konala od 17. do 20. listopadu v O2 aréně. BMW Autorizovaný Dealer CarTec Group byl i letos hrdým oficiálním partnerem a pro zajištění shuttle service pro vybrané návštěvníky a účastníky galashow poskytl více než 40 vozů. 

V samotné závodní aréně dělalo parkurovým jezdcům společnost BMW i7, vrcholný model v segmentu luxusních elektrických vozů, a Rolls-Royce Cullinan. Uprostřed kolbiště bylo také k vidění BMW X5, BMW X6 a nové BMW X7. Těmto vozům patřila důležitá role asistence při stavění překážek.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

BMW GROUP AT CES 2023.

Las Vegas. Here you can see the webcasts of the BMW Group Keynote at the CES 2023 and the Digital World Premiere of BMW i Vision Dee.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit