Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Lifestyle uvádí kolekci GOODS WITH FREUDE. Udržitelnou, individuální a minimalistickou.

+++ BMW mění svou lifestylovou kolekci na GOODS WITH FREUDE +++ Kolekce se vyznačuje minimalistickým designem a velkou univerzálností pro kombinování s dalšími předměty +++ Udržitelnost díky organické bavlně, recyklovanému nylonu a prachovému peří +++ Kolekce GOODS WITH FREUDE je zaměřena na mladší cílovou skupinu a milovníky stylu +++ Spolutvůrce a umělec Joshua Vides ztělesnil ve své limitované edici nenápadnou zdrženlivost

Lifestyle produkty
·
Lifestyle
·
Životní prostředí
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 7,59 MB)
  
Photos(210x, 534,26 MB)

Mnichov. Promyšlené detaily, decentní styl, udržitelný materiál: BMW mění svou lifestylovou kolekci na řadu GOODS WITH FREUDE. Všechny kusy kolekce jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, odolných a zdroje šetřících materiálů a zaujmou paletou nadčasových barev. Šály, ponožky, topy a sukně lze libovolně kombinovat. Podtrhují individuální styl nositele a zároveň vyzdvihují udržitelnost. BMW Lifestyle zde dokazuje, že kvalita nemusí být křiklavá, aby vynikla.

BMW Lifestyle zvolilo prémiové materiály a minimalistický design. Tato ležérní a přitom působivá řada produktů byla vytvořena ve spolupráci s licenčním partnerem stichd. Prémiové oblečení je vyrobeno z materiálů s dlouhou životností. Na trika byla použita organická bavlna, zatímco na podšívky a šály recyklované prachové peří Re:Down.

Kolekce je navržena pro mladší cílovou skupinu a milovníky životního stylu, které oslovuje výrazná chladnost prvotřídního spolutvůrce: umělec Joshua Vides pro exkluzivní 12dílnou kolekci záměrně a v rámci principu „understated cool“ zvolil střídmou barevnou paletu. Jeho grafický design je inspirován street artem západního pobřeží USA a lowriderovou scénou.

GOODS WITH FREUDE nabízí dokonalé kousky pro každý den, každou náladu a každý okamžik. Patří mezi ně měkký svetr MICRO DOT SWEAT CREW ze stoprocentní organické bavlny s minimalistickým vyšitým nápisem FREUDE na rukávu, který je specifickým prvkem kolekce. Loga BMW a FREUDE jsou elegantním detailem jednotlivých věcí z této kolekce. Šála FREUDE a čepice FREUDE podtrhují minimalistický design a poslání kolekce poskytovat doplňky, které lze libovolně kombinovat. Možná se však novým oblíbeným produktem módní generace Z stanou třeba hravé ponožky FREUDE CREW SOCK s vyšitým logem.

GOODS WITH FREUDE dává také najevo historický odkaz BMW. Bunda FREUDE MECHANICS je poctou identitě BMW a současně i výrazným prvkem kolekce. GOODS WITH FREUDE zde razí novou cestu od klasických „merchandise“ produktů směrem k moderní kolekci.

GOODS WITH FREUDE: povinná výbava.
Vesta INSULATION GILET a bunda INSULATION JACKET jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného nylonu a mají podšívku ze 100 % Re:Down a také vodoodpudivou vrstvu pro vlhké a chladné dny. Kolekce obsahuje i jednoduchou klasiku, jako jsou trika, polo-trika a pohodlné mikiny. Styl ztělesňuje kombinaci sportovnosti a elegance, která se hodí jak pro nenápadné pracovní outfity, tak pro sportovní volnočasové styly. Kombinace moderního designu, udržitelných materiálů a snahy o kvalitu a trvanlivost je vlastní všem produktům této kolekce a je tím, co z ní dělá GOODS WITH FREUDE.

Produkty BMW M – elegantní materiály se snoubí s funkčností.
Produkty BMW M v této kolekci neoslovují pouze fanoušky značky BMW. Sportovnost a funkčnost se zde snoubí s vysoce kvalitními materiály a důrazem na detail. V centru pozornosti jsou bílé a krémové tóny, které jsou rozbité černou a zemitými barvami, přičemž samotné označení je spíše nenápadné.

Zatímco řada BMW M působí minimalisticky a zdrženlivě, produkty BMW M street jsou naopak nápadné a přitahují pozornost. Logo BMW M a ikonické barvy zde hrají hlavní roli. Ležérní triko Contrast M Oversized T-Shirt je každodenním společníkem, který díky svému oversized střihu, barevným M pruhům a logu M poutá pozornost. Totéž platí pro oversize mikinu Contrast Sweat Hoodie.

Kolekce GOODS WITH FREUDE je nyní k dispozici u vybraných prodejců a také online na https://lifestyle.bmw.com.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

BMW GROUP AT CES 2023.

Las Vegas. Here you can see the webcasts of the BMW Group Keynote at the CES 2023 and the Digital World Premiere of BMW i Vision Dee.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit