Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Manufacturing je v USA po deváté v řadě největším exportérem v automobilovém průmyslu podle hodnoty vyvezeného zboží.

+++ Hodnota exportovaného zboží z továrny v Jižní Karolíně dosáhla hodnoty téměř 9,6 miliardy dolarů +++ V loňském roce BMW v USA vyrobilo 416 301 automobilů segmentů Sports Activity Vehicle a Sports Activity Coupé +++ Plug-in hybridní modely tvořily více než 16 % produkce +++ Výroba modernizovaných modelů BMW X5 a BMW X6 začíná v dubnu +++

Technologie
·
Společnost
·
Továrny a objekty
·
Výrobní závody
·
Alternativní pohonné systémy, mobilita budoucnosti
·
Výroba a recyklace
·
Electrification
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~133,75 KB)
  
Photos(4x, ~17,67 MB)

Spartanburg, S.C., USA. Podle údajů zveřejněných americkým ministerstvem obchodu je BMW Manufacturing již devátým rokem po sobě vedoucí společností v hodnotě vyvezeného zboží v automobilovém průmyslu. Továrna BMW Group ve Spartanburgu v Jižní Karolíně v průběhu roku 2022 vyvezla 227 029 vozů BMW v celkové hodnotě téměř 9,6 miliardy dolarů. Vozy BMW vyrobené v továrně Spartanburg byly vyvezeny přes přístav Charleston v Severní Karolíně (více než 182 000 kusů) a přes pět dalších přístavů na jihovýchodním pobřeží: Savannah, GA; Brunswick, GA; Jacksonville, FL; Miami, FL; a Everglades, FL. Více než 17 000 vozů BMW bylo vyvezeno po železnici.

V průběhu roku 2022 se hlavním exportním trhem společnosti BMW Manufacturing stalo Německo (15,5 % objemu vývozu), následované Čínou (13,5 %), Jižní Koreou (12,8 %), Kanadou (7,5 %) a Velkou Británií (5,6 %).

„Volný obchod a otevřené trhy umožňují růst a prosperitu. BMW a Jižní Karolína jsou toho dobrým příkladem,“ řekl Milan Nedeljković, člen představenstva BMW AG odpovědný za výrobu. „Jsem hrdý na trvale vysokou výkonnost továrny ve Spartanburgu, která přispívá k úspěchu celé BMW Group."

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

THE NEW BMW i5.

Munich. Here you can see the webcast of the Digital World Premiere of the new BMW i5.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit