Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Česká republika se stalo partnerem golfového hřiště PGA National Czech Republic Oaks Prague.

BMW Česká republika zahájilo od dubna 2023 partnerství s golfovým hřištěm PGA National Czech Republic OAKS Prague, které se nachází jihovýchodně od Prahy a je jediné s licencí PGA u nás. Hřiště je součástí rezidenčního projektu Oaks Prague a letos již potřetí v řadě získalo ocenění nejlepší hřiště v České republice, které udílí celosvětově uznávané World Golf Awards.

Golf
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Praha. BMW Česká republika zahájilo od dubna 2023 partnerství s golfovým hřištěm PGA National Czech Republic OAKS Prague, které se nachází jihovýchodně od Prahy a je jediné s licencí PGA u nás. Hřiště je součástí rezidenčního projektu Oaks Prague a letos již potřetí v řadě získalo ocenění nejlepší hřiště v České republice, které udílí celosvětově uznávané World Golf Awards.

Hosté využívající klubovnu v nově zrekonstruovaném zámku a golfové hřiště budou mít nově přístup k dobíjecím stanicím pro elektromobily a pro všechny členy PGA National Czech Republic budou v rámci spolupráce připraveny testovací jízdy vozů BMW, speciální ceny pro účastníky turnaje, zvýhodněné ceny vozů z nabídky BMW a možnost účasti na mezinárodních akcích BMW. V neposlední řadě kupující nových vozů BMW budou moci využít také zvýhodněné ceny členství v PGA National Czech Republic. OAKS Prague bude také místem, kde se 26. září uskuteční národní finále BMW Golf Cup 2023, největšího golfového turnaje pro amatérské hráče na světě.

„BMW s OAKS Prague nespojuje pouze nadšení pro golf, ale i pro přírodu a udržitelnost. O to více mě tato spolupráce těší a pevně věřím, že potěší i naše zákazníky,“ řekl generální ředitel BMW Group Česká republika Maciej Galant.

Klub provozuje společnost Troon Privé, divize společnosti Troon, světového lídra v oblasti správy golfových klubů. Troon Privé představuje jistotu, že golfový zážitek pro hráče a hosty bude vždy na té nejvyšší možné úrovni. PGA National Czech Republic pokračuje v umocňování zážitků svých členů a hostů, novinkou letošní sezóny je otevření klubovny v rekonstruovaném zámečku z 19. století, jež v sezóně 2023 nabízí golfistům jedinečné zázemí s výjimečnou gastronomií v restauraci La Finestra, kterou provozuje italská síť restaurací pod značkou La Collezione.

„Společnost BMW je s golfem dlouhodobě spojena po celém světě a my jsme hrdí na to, že můžeme být jejími partnery na PGA National Czech Republic, abychom zvýšili úroveň zážitků našich členů a pokračovali v rozvoji klubu jako celku. BMW a PGANCR vynikají na svých trzích jako lídři v oblasti kvality, inovací a nadšení pro to, co dělají. Těšíme se na spolupráci v nadcházejících letech,“ prohlásil Paul Dennis, ředitel golfu a prezident klubu PGA National CR.

 

 

Kontakt

David Haidinger, Corporate Communications Manager, BMW Czech Republic
Telefon: +420 739 601 171; e-mail: david.haidinger@bmwgroup.com
BMW PressClub CZ: www.press.bmwgroup.com/pressclub/p/cz/startpage.htm
Internet: www.bmw.cz; Facebook CZ: https://www.facebook.com/BMW.Ceska.Republika

BMW Group

BMW Group je se svými značkami BMW, MINI, Rolls-Royce a BMW Motorrad vedoucím výrobcem prémiových automobilů a motocyklů, stejně tak jako poskytovatelem prémiových finančních produktů a služeb mobility. BMW Group je společností s 30 výrobními závody po celém světě a globální prodejní sítí se zastoupením ve více než 140 zemích.

V roce 2022 společnost BMW Group prodala po celém světě více než 2,4 milionu osobních vozů a více než 202 000 motocyklů. Zisk před zdaněním ve finančním roce 2021 činil 16,1 miliardy Euro, příjmy dosáhly 111,2 miliardy Euro. K 31. prosinci 2021 pracovalo pro BMW Group 118 909 zaměstnanců.

Úspěchy společnosti BMW Group se vždy opíraly o dlouhodobé strategie a odpovědnost. Společnost již ve svých počátcích určila směr, kterým se bude ubírat, a důsledně se zaměřuje na udržitelnost a ochranu zdrojů, a to od dodavatelského řetězce přes výrobu až po fázi konce životního cyklu všech produktů.

www.bmwgroup.com
Facebook:            http://www.facebook.com/BMWGroup

Twitter:                 http://twitter.com/BMWGroup

YouTube:              http://www.youtube.com/BMWGroupView

Instagram:           https://www.instagram.com/bmwgroup

LinkedIn:              https://www.linkedin.com/company/bmw-group/

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit