Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Česká republika navazuje spolupráci se společností Shell.

BMW Česká republika navazuje na globální spolupráci BMW M se společností Shell, která provozuje jednu z největších sítí čerpacích stanic na světě. Paliva společnosti Shell jsou doporučená pro vozidla BMW M.

Společnost
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 181,58 KB)
  
Photos(13x, 70,12 MB)

Praha. BMW Česká republika navazuje na globální spolupráci BMW M se společností Shell, která provozuje jednu z největších sítí čerpacích stanic na světě. Paliva společnosti Shell jsou doporučená pro vozidla BMW M.

Spolupráce odstartovala společně s The M Experience Roadshow, která se koná od 24. dubna do 16. června 2023 u vybraných BMW Autorizovaných dealerů v České republice. Automobiloví fanoušci a nadšenci BMW M budou mít možnost vyzkoušet atraktivní flotilu M vozů, zahrnující mimo jiné i novinky BMW XM a BMW M3 Touring. Na limitovaný počet zákazníků, kteří zakoupí nový vůz BMW M, bude navíc čekat uvítací Shell Welcome Pack s tankovací kartou v hodnotě 10 000 Kč od společnosti Shell, partnera akce.

Tím ale výhody partnerství pro zákazníky nekončí. Od 8. 5. do 9. 7. 2023 Shell pořádá pro své zákazníky na všech svých čerpacích stanicích v České republice soutěž o BMW 320i a o dalších 80 cen týdně v podobě produktů BMW Lifestyle nebo zapůjčení vozu BMW na víkend. Vozy BMW hrají také hlavní roli v kampaních a marketingové komunikaci společnosti Shell. K vidění budou vozy BMW po boku Shell rovněž v rámci motoristické slavnosti Legendy.

Shell je technologickým partnerem značky BMW na globální úrovni, a to pro paliva i maziva. Díky technologickému partnerství používají prémiové oleje a maziva Shell autorizovaní prodejci a servisy BMW ve více než 140 zemích celého světa. Palivo Shell V-Power, které má prémiovou čistící schopnost a napomáhá zvyšování výkonu motoru, je doporučeným palivem pro sportovní M modely BMW. Shell je také prémiovým technologickým partnerem závodní divize BMW.

Video Shell a BMW:

https://www.youtube.com/watch?v=C6EsnWpMuwU&t=9s

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

THE NEW BMW i5.

Munich. Here you can see the webcast of the Digital World Premiere of the new BMW i5.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit