Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Digitální světová premiéra nového BMW řady 5 Sedan a nového BMW i5.

+++ Livestream 24. května, 14:00, na bmwgroup.com a na kanálech sociálních médií BMW Group a značky BMW +++ Členové představenstva Pieter Nota a Frank Weber představí první elektrické BMW i5 +++

G60
·
BMW M automobily
·
BMW i
·
BMW i5
·
550e
·
Řada 5
·
i5 M60
·
Sedan
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Author.

David Haidinger
BMW Group

Mnichov. BMW Group 24. května 2023 ve 14 hodin představí nové BMW řady 5 a současně také nové BMW i5. Digitální světová premiéra bude streamována na bmwgroup.com na adrese:

https://www.live.bmwgroup.com/en/live-streaming/

Po skončení vysílání bude video k dispozici ke zhlédnutí.

BMW Group bude současně světovou premiéru BMW i5 přenášet na kanálech sociálních médií BMW Group a značky BMW. Na Twitteru, LinkedIn, YouTube a Facebooku bude možné sledovat kromě jiných prezentaci Pietera Noty a Franka Webera, kteří sdělí detaily o novém elektrickém manažerském sedanu. 

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit