Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

MINI národní roadshow je po necelém měsíci u konce.

Praha. V rámci MINI národní roadshow se vozy MINI vydaly na dobrodružství po České republice. Od 10. do 28. května navštívila flotila osmi vozů vybraná MINI Autorizovaná dealerství, kde si v rámci bohatého programu mohli fanoušci značky MINI vyzkoušet to nejlepší, co MINI aktuálně nabízí. Mezi testovacími vozy bylo například MINI Clubman S v edici Untold, MINI Cabrio JCW nebo MINI Cooper SE.

Autosalony
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Praha. V rámci MINI národní roadshow se vozy MINI vydaly na dobrodružství po České republice. Od 10. do 28. května navštívila flotila osmi vozů vybraná MINI Autorizovaná dealerství, kde si v rámci bohatého programu mohli fanoušci značky MINI vyzkoušet to nejlepší, co MINI aktuálně nabízí. Mezi testovacími vozy bylo například MINI Clubman S v edici Untold, MINI Cabrio JCW nebo MINI Cooper SE. O celý program byl projeven enormní zájem a zákazníci jednotlivých dealerství si MINI národní roadshow velmi užili. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit