Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Motorrad Motorsport v Mostě: solidní víkend WorldSBK.

Nejlepší časy Scotta Reddinga a Garretta Gerloffa ve volných trénincích. Redding se v hlavních závodech vydal na stíhací jízdu a získal čtvrté a osmé místo. Do první desítky se v obou hlavních závodech dostal také Loris Baz.

Motocyklové sporty
·
Superbike Championship
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Author.

David Haidinger
BMW Group

Most. Osmé kolo FIM Mistrovství světa superbiků 2023 (WorldSBK) v Mostě (CZ) přineslo pro BMW Motorrad Motorsport solidní výsledky a několik zajímavostí pro oba týmy a čtyři tovární jezdce BMW Motorrad. Scott Redding (GB/ROKiT BMW Motorrad WorldSBK Team) skončil v prvním hlavním závodě čtvrtý a vyrovnal tak svůj nejlepší výsledek v sezoně. Loris Baz (F/Bonovo action BMW Racing Team) se v obou hlavních závodech dostal do první desítky. Jeho týmový kolega Garrett Gerloff (USA) zaznamenal šestým místem v Superpole svůj dosud nejlepší kvalifikační výsledek sezony, ale v obou hlavních závodech ho provázela smůla. Michael van der Mark (NL), který se do týmu ROKiT BMW Motorrad WorldSBK vrátil po delší pauze způsobené zraněním, si připsal několik bodů a absolvoval spoustu závodních kilometrů.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit