Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Soutěž se společností Shell o nové BMW zná svého vítěze.

Výherci v soutěži se společností Shell bylo nové BMW řady 3 předáno 16. srpna u BMW Autorizovaného dealera, společnosti Renocar, v pražském showroomu v Čestlicích.

Prodej a marketing
·
Řada 3
·
Společnost
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Author.

David Haidinger
BMW Group

Praha. V letošním roce BMW Česká republika navázalo na globální spolupráci se společností Shell, která provozuje jednu z největších sítí čerpacích stanic na světě. Aktivity probíhaly paralelně s THE M Experience Roadshow, kde si mohli fanoušci a příznivci vozů BMW vyzkoušet řadu M modelů včetně BMW XM a BMW M3 Touring. Na limitovaný počet nových majitelů vozů BMW M čekal zároveň uvítací Shell Welcome Pack s tankovací kartou v hodnotě 10 000 Kč.

Současně od 8. 5. do 9. 7. 2023 běžela pro zákazníky na všech čerpacích stanicích Shell v České republice soutěž. Její hlavní cenou bylo nové BMW řady 3 a dále pak každý týden dalších 80 cen v podobě produktů BMW Lifestyle nebo zapůjčení vozu BMW na víkend. „Těší nás, když se z výsledků spolupráce radují naši zákazníci. Srdečně gratulujeme výherci a přejeme mu mnoho bezpečně ujetých kilometrů,“ uvedl Michal Štěpánek, marketingový ředitel Shell Česká republika.

Nejšťastnější ze soutěžících si 16. srpna 2023 převzal hlavní cenu od zástupců společností Shell a BMW Česká republika. „Výherci gratulujeme a věříme, že mu nové BMW řady 3 přinese radost z jízdy, a to i díky předem nabité palivové kartě od společnosti Shell,“ řekla Ivana Laškodyová, vedoucí marketingu BMW Česká republika. 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Change Search Settings.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
German
  • Jazyk souboru přílohy
  • Arabic
  • Czech
  • English
  • German
Updates
Top-Topic
Submit
Reset
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit