Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

MINI a Samsung Display představují MINI Interaktivní jednotku na výstavě gamescom 2023 jako poctu science fiction.

MINI se na veletrhu gamescom vrací k fandomu a herní kultuře. Kulatý centrální OLED displej nové rodiny MINI, MINI Interaktivní jednotka, se v roce 2023 dostane do centra pozornosti. Značka pro ni čerpá inspiraci z jednoho z nejikoničtějších prostředí sci-fi kultury: high-tech laboratoře.

MINI
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Author.

David Haidinger
BMW Group

Mnichov/Kolín nad Rýnem. Krátce před oficiálním představením nové rodiny MINI na veletrhu IAA MOBILITY 2023 nabízí MINI exkluzivní pohled na centrální ovládací panel – MINI Interaktivní jednotku. Kulatý OLED displej byl vyvinut společně se společností Samsung Display Corporation a je prvním svého druhu v automobilovém průmyslu. Pro představení na veletrhu gamescom MINI vybralo jako referenci jedno z nejikoničtějších prostředí v popkultuře: high-tech laboratoř. Centrem MINI Lab je obří inkubátorová nádrž připomínající velké sci-fi, herní a anime klasiky.

MINI je již podruhé hlavním sponzorem oblasti s merchandise na veletrhu gamescom, který je největší herní akcí na světě, sponzoruje cenu Cosplay Awards. Od 23. do 27. srpna 2023 se na veletrhu gamescom na výstavní ploše o rozloze přibližně 230 000 metrů čtverečních v areálu kolínského výstaviště sejdou statisíce herních fanoušků z celého světa.

Zaměření na technologie.
Science fiction poskytuje vhodný myšlenkový základ pro představení technologií budoucnosti. MINI se snaží navázat na hravý dojem z loňského roku, kdy značka představila koncepční vůz MINI Aceman s režimem Pokémon.

„MINI se na gamescom skvěle hodí, protože je to značka zážitků a komunit. V loňském roce byl koncept MINI Aceman hlavním bodem naší zdejší účasti. Letos se chceme prostřednictvím hravého a digitálního zážitku zaměřit na technický vrchol v interiéru naší nové rodiny MINI – na náš kulatý OLED displej. Science fiction jako óda na budoucnost je ideálním prostředím pro představení našich inovací,“ říká Stefanie Wurst, šéfka MINI.

Srdcem nové rodiny vozů MINI je ikonická MINI Interaktivní jednotka, která využívá nejpokročilejší technologii OLED od společnosti Samsung Display Corporation. MINI a Samsung Display vývojem svých progresivních řešení pro mobilitu a uživatelská rozhraní staví do centra svých aktivit lidi.

Angažovanost pro komunity gamescom: Hrajte dál!
MINI znamená individualitu. MINI Interaktivní jednotka v závislosti na zvoleném režimu Experience zobrazuje různé designy a obsah. Zejména nový režim Personal podtrhuje důsledné vyjádření individuality. V tomto režimu lze prostřednictvím aplikace MINI nastavit obrázek z galerie telefonu uživatele jako pozadí středového displeje, a tím personalizovat celou atmosféru uvnitř vozu. Návštěvníci veletrhu gamescom se mohou s různými režimy seznámit ve speciální expozici.

MINI zve návštěvníky veletrhu gamescom nejen do své laboratoře MINI Lab v hale 5.2, ale také podporuje cosplay komunitu. Na Cosplay Awards zastupuje MINI v pozici porotce světový cosplayer Ben Bergmann alias Maul Cosplay. Vítězové této ceny obdrží pozvánku na exkluzivní MINI UNITED – večírek k uvedení nové rodiny vozů MINI.

Příští zastávka: IAA MOBILITY.
Na veletrhu gamescom uvidí návštěvníci speciální centrální prvek nové rodiny vozů MINI. Následně dojde na výstavě IAA MOBILITY 2023 v Mnichově k přenesení tohoto centrálního displeje do nových modelů, v nichž bude jako nervová soustava ve finální karoserii oživen – stejně jako ve sci-fi.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit