Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Zbrusu nový koncept obsluhy BMW iDrive pro modely Neue Klasse.

+++ Nová koncepce zobrazování a obsluhy přijde v roce 2025 spolu s modely Neue Klasse +++ BMW Panoramic Vision zvýrazňuje orientaci na řidiče +++ Uživatelské zážitky pro všechny cestující +++

Technologie
·
BMW ConnectedDrive
·
Infotainment a ovládací koncepty
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Author.

David Haidinger
BMW Group

Mnichov. BMW Group s novým systémem BMW iDrive přinese do nové generace vozů koncept zobrazení a obsluhy, který umožní zcela nové intuitivní interakce mezi řidičem a jeho automobilem. Tento významný vývojový skok přijde v roce 2025 spolu s novými modely Neue Klasse. Chystaná nová generace systému BMW iDrive promění vozidlo v digitální zážitkový prostor. Bude tvořena displejem pod čelním sklem BMW Panoramic Vision, novým multifunkčním volantem, novým centrálním displejem a novým BMW 3D head-up displejem a společně s nově navrženými ovládacími prvky v modelech Neue Klasse nabídne pro BMW typický uživatelský zážitek.

Logický vývoj BMW iDrive postavený na využívání nejnovějších technologií.
Technologický pokrok umožňuje vytvořit moderní, ale pro BMW charakteristický design interiéru, v němž se vlády ujímá dotyková obsluha v kombinaci s pokročilou hlasovou interakcí. BMW iDrive se v modelech Neue Klasse vyznačuje čtyřmi základními prvky. Nový displej BMW Panoramic Vision poskytuje nový pohled na jednoznačnou a pro BMW tradiční orientaci na řidiče a současně na poskytování obsahu všem cestujícím. BMW Panoramic Vision využívá zcela novou technologii head-up displeje. Promítá informace ve výšce dokonale přizpůsobené řidiči po celé šířce čelního skla. BMW Panoramic Vision doplňuje nový BMW 3D Head-up displej, který zobrazuje požadované informace, například o činnosti asistenčních systémů nebo pokyny navigace, s vysokou přesností jako 3D animace přímo v zorném poli řidiče. S novým multifunkčním volantem lze obsah zobrazení na BMW Panoramic Vision a BMW 3D Head-up displeji ovládat přirozeně a zcela v duchu koncepce oči na silnici, ruce na volantu. Ovládání prostřednictvím tlačítek na volantu s aktivní haptickou zpětnou vazbou a vícevrstvou technologií je pohodlné a přesné. BMW iDrive se ve vozech Neue Klasse zaměří na nový centrální displej s grafikou typickou pro BMW a intuitivní dotykovou obsluhou. Technologie maticového podsvícení nového centrálního displeje zajišťuje vysoké rozlišení zobrazení, živé barvy a velký kontrast bez ohledu na aktuální světelné podmínky.

Součástí chystaného systému BMW iDrive bude i nadále koncept rychlé volby QuickSelect představený v roce 2023. Palubní elektronická soustava vozů Neue Klasse bude navržena jako vysoce integrovaná softwarová architektura postavená na nové generaci operačního systému BMW. Inteligentní propojení vozu s cloudovými službami BMW a současně i digitálním ekosystémem zákazníka vytvoří doslova pohlcující uživatelský zážitek, který přinese nový rozměr interakce mezi člověkem a jeho vozem. Tím vozy Neue Klasse promění v pohyblivé digitální zážitkové prostory.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Change Search Settings.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
German
  • Jazyk souboru přílohy
  • Arabic
  • Czech
  • English
  • German
Updates
Top-Topic
Submit
Reset
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit