Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Druhé vydání magazínu FREUDE.FOREVER proměňuje čtení na pohlcující digitální zážitek.

+++ BMW představuje v propracovaném vydání kampaň THE NEUE NEW určenou pro publikum zaměřené na budoucnost +++ Inspirativní osobnosti odpovídají na otázku, co pro ně znamená „nové“ +++ Nejnovější číslo oceňovaného časopisu spojuje analogovou tištěnou kulturu s digitálním světem +++

Lifestyle
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Author.

David Haidinger
BMW Group

Mnichov. Současně s pokračujícím odpočítáváním do příchodu Neue Klasse probíhá u prémiové automobilky BMW intenzivní proces transformace. Nezůstává kámen na kameni, téměř každý den a z každého úhlu pohledu přichází něco nového. Součástí příběhu je i zásadní změna perspektivy; pojetí „nového“ samo o sobě prochází přehodnocením. Nyní se do hloubi toho, co vlastně znamená „nové“, vydává druhé číslo časopisu FREUDE.FOREVER. Tvůrci nejnovějšího vydání oceňovaného časopisu BMW, které se opět věnuje jedinému tématu, pozvali několik inspirativních osobností, aby se podělily o to, jak vidí „nové“ ve svém životě, práci a umění.

Tato sbírka příběhů nás vybízí k tomu, abychom zpochybnili své způsoby uvažování o tom, co všechno je možné s inovativním duchem a optimismem, který je vlastní duchu značky BMW. Stejně jako pilotní číslo FREUDE.FOREVER, i struktura druhého vydání s podtitulem THE NEUE NEW je napojena na sedm lidských smyslů.

Toto číslo se liší tím, že kromě zkoumání analogového produktu a digitálního rozšíření se jím poskytované informace a emoce vydávají také do třetí dimenze: rozšířené reality. Redakce FREUDE.FOREVER se spojila s islandským uměleckým kolektivem Fischersund a vytvořila digitální květinu, která zdobí nádherně propracovanou a bohatě zdobenou obálku s reliéfním tiskem. Naskenováním QR kódu uvnitř časopisu se odstartuje pohlcující zážitek z této květiny v rozšířené realitě. Tato interakce mezi čtenáři časopisu a jeho obálkou propojuje smysly zraku a sluchu s emocemi a otevřeností vůči technologiím. Uvádí nás do nových světů vnímání a komunikace, stejně jako sama značka BMW.

Pro BMW není „nové“ pouze výsledkem toho, že něco vzniká poprvé. Místo toho jde o přístup k výzvám s novým pohledem a o pochopení skutečné síly vize. To vyžaduje otevřenou mysl, odvahu, flexibilitu, sebekritiku, upřímnost a odolnost vůči těm, kteří říkají, že „to nejde“. Ze všeho nejvíc to však vyžaduje připravenost vnímat změnu jako příležitost, nikoli jako překážku. Tento způsob myšlení se odráží v příbězích, které najdete ve druhém čísle časopisu FREUDE.FOREVER.

Časopis FREUDE.FOREVER je výsledkem spolupráce mezi BMW a vydavatelstvím LOOPING GROUP. LOOPING, partner agentury THE GAME vytvořené pro BMW Group a značku BMW, má dlouholeté zkušenosti v oblasti časopisecké žurnalistiky, vydávání firemních časopisů a „storytellingu“. Již první číslo časopisu získalo mezinárodní uznání za výjimečnou kvalitu obsahu a kreativitu designu. Nové číslo časopisu FREUDE.FOREVER s podtitulem THE NEUE NEW je k dostání v internetovém obchodě www.freudeforever.com a u prodejců časopisů v angličtině (130 stran) a němčině (138 stran) za cenu 10 eur.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Change Search Settings.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
German
  • Jazyk souboru přílohy
  • Arabic
  • Czech
  • English
  • German
Updates
Top-Topic
Submit
Reset
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit