Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Group Česká republika je opět partnerem soutěže EY Podnikatel roku 2023.

BMW pokračuje v partnerství s prestižní světovou podnikatelskou soutěží.

Product placement
·
Společnost
·
Kulturní události
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Praha. BMW Group Česká republika je obdobně jako před rokem partnerem nejprestižnější světové podnikatelské soutěže – EY Podnikatel roku 2023. Navazuje tak na spolupráci z minulého ročníku a opět se stává Oficiálním vozem této akce. 

Již po čtyřiadvacáté mohou být do klání nominováni podnikatelé širokou veřejností či se mohou přihlašovat sami. Jejich podnikatelská činnost musí vedle hospodářských výsledků přinášet také celospolečenský přínos, který je čím dál důležitějším kritériem hodnocení i v rámci celosvětového klání, jehož se tuzemský držitel titulu každoročně účastní. Přihlášky a nominace je možné podávat do 20. října 2023.

„Inovace a vývoj posouvají společnost dopředu. S tím přichází ale i zodpovědnost a řada výzev, kterým je třeba postavit se čelem. I v dalším ročníku nás proto velice těší mít možnost účasti a podpořit soutěž EY Podnikatel roku, jež uznává odvážné podnikatele, kteří se nebojí těchto výzev,“ řekl Maciej Galant, generální ředitel BMW Czech Republic s.r.o.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

Media & Stakeholder Days.

01.09. and 02.09.2023.

Follow our webcasts of the MINI and BMW Group Keynotes at the Media & Stakeholder Days 2023.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit