Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Vánoční radost na každém kilometru: tipy na vánoční dárky pro fanoušky BMW.

S blížícími se vánočními svátky se může hodit pár tipů na dárky, které udělají radost všem fanouškům a majitelům vozů BMW.

Doplňky na přání, příslušenství
·
Lifestyle
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Praha. S blížícími se vánočními svátky se může hodit pár tipů na dárky, které udělají radost všem fanouškům a majitelům vozů BMW.

Pro cestování je připraven odolný batoh vyrobený z tkaniny 500d NylonCordura, která byla vyvinuta do těch nejnáročnějších podmínek. Batoh bude věrným společníkem jak na krátkých, tak na dlouhých cestách. 

Skládací deštník BMW spojuje praktičnost s elegancí, vážící pouhých 116 g a pomáhá zachraňovat před nepříznivým počasím. Díky kompaktnosti se vejde prakticky kamkoliv. Ochránit může případně i stylová kšiltovka s malým logem BMW.

Designová klíčenka dodá klíči od vozu noblesu a styl. Obdarovaného potěší i prémiové balení, které je zároveň šetrné k životnímu prostředí. Doplnit ji lze o kvalitní koženou peněženku s minimalistickým logem BMW, které je v kontrastu s raženou kůží ve stylu Saffiano. Peněžence nechybí přihrádka na mince a platební karty a dvě kapsy na cokoliv dalšího. 

Malým nadšencům udělá radost koloběžka, která vznikla ve spolupráci se společností Micro. Koloběžka kombinuje kvalitu BMW s technickými inovacemi a přináší radost z jízdy i pro malé řidiče. Výšku řídítek lze individuálně nastavit podle výšky řidiče, takže je vhodná prakticky pro jakoukoliv věkovou skupinu. Nechybějí ani řídítka a ráfky s logem BMW. Velká kola zvládnou všechny nerovnosti povrchu a nižší obrubníky, které snadno přejede. 

Vánoce se samozřejmě neobejdou bez ponožek. Ponožky BMW M jsou na patách a špičkách polstrované, a díky tomu poskytují tu nejvyšší úroveň komfortu. Ponožky se hodí pro milovníky tenisek anebo fanoušky BMW M, kteří chtějí jednoduše udělat dojem. Ty potěší i stylové volné tričko BMW, které kombinuje pohodlný střih s kvalitní 100% organickou bavlnou.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2024.

21 March - 09:00 AM CET.
Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Conference 2024, with the world premiere of the next BMW vision vehicle on the "Road to Neue Klasse".

 

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit