Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Vánoční radost s MINI: unikátní dárky pro každého fanouška.

V široké nabídce produktů MINI Lifestyle je připraveno mnoho zajímavých nabídek pro všechny fanoušky MINI. Mohou se hodit i jako tipy na vánoční dárky. Více na www.mini.cz.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Praha. Vánoční svátky jsou již za dveřmi a s nimi přichází i čas rozdávání radosti. Pro všechny malé i velké fanoušky MINI přinášíme několik tipů na dárky, které je určitě potěší.

Před ostrým nízkým zimním sluncem ochrání sluneční brýle MINI Contrast Edge Panto. Součástí balení je i černé stylové pouzdro. Obdarovaný ocení detaily, jako jsou vnitřní prvky v energicky žluté barvě, které jsou v kontrastu s černou barvou, jež dominuje celé siluetě brýlí. 

Pro delší i kratší cesty se bude hodit malý cestovní kufr MINI Cabin Trolley, který kombinuje nadčasový design, pohodlí a funkčnost. Praktičnost dokládá otevírání zepředu s vyraženým logem MINI společně s kapsou na notebook a jednou extra síťovanou kapsou. Hlavní úložný prostor kufru má voděodolný dvoucestný zip a integrovaný zámek TSA s číselným kódem. Svými rozměry se vejde do limitu většího palubního zavazadla drtivé většiny aerolinek.  Na cesty se hodí i MINI Tube Lanyard, díky němuž se klíče na cestách neztratí. 

Pro ty, kteří jsou neustále v pohybu, se bude hodit batoh MINI Tonal Wordmark Circle Backpack. Batoh disponuje nastavitelnými měkkými ramenními popruhy, díky kterým se nosí pohodlně všem věkovým kategoriím. Batoh má hlavní velkou kapsu na zip, dvě vnitřní menší kapsy a malou vnější kapsu vpředu. Pro ty, kdo mají raději sportovní tašky, je připravena taška MINI Duffle Bag vyrobená z vodoodpudivého materiálu, takže ji lze bezstarostně používat v každém počasí.

Malým řidičům se rozzáří oči díky odrážedlu MINI Balance Bike, na němž mohou začít objevovat svět. Zásluhou nízkého nástupu se stupačkou a nastavitelným sedadlem společně s řídítky je z odrážedla ideální dopravní prostředek pro bezpečnou a zábavnou jízdu. 

Dalším skvělým dárkem pro malé fanoušky, kteří ještě nejsou dostatečně staří na skutečné MINI Cooper, je pletené MINI Knitted Car. Pletená napodobenina ikonického MINI má měkkou výplň, vyšívanou mřížku s nápisem MINI na přední straně a zadní poznávací značce.

Kompletní nabídka produktů MINI Lifestyle je k dispozici na www.mini.cz nebo u MINI Autorizovaných Dealerů.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2024.

21 March - 09:00 AM CET.
Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Conference 2024, with the world premiere of the next BMW vision vehicle on the "Road to Neue Klasse".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit