Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Nový showroom BMW Motorrad v Motocentru BARTH.

Motocentrum BARTH, oceněné jako nejlepší dealer BMW Motorrad roku 2023, s radostí přivítal své zákazníky v novém showroomu BMW Motorrad ve stylu MAKE LIFE A RIDE. Se dvěma patry výstavní plochy, která přesahuje 1000 m2, se specializuje na autorizovaný prodej a servis motocyklů BMW Motorrad.

 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 1,6 MB)
  
Photos(14x, 38,57 MB)

Pardubice. Motocentrum BARTH, oceněné jako nejlepší dealer BMW Motorrad roku 2023, s radostí přivítal své zákazníky v novém showroomu BMW Motorrad ve stylu MAKE LIFE A RIDE. Se dvěma patry výstavní plochy, která přesahuje 1000 m2, se specializuje na autorizovaný prodej a servis motocyklů BMW Motorrad. Od sezony 2024 bude k dispozici také autorizovaný program Premium Selection, nabízející prověřené ojeté motocykly BMW, službu ocenění a výkup ojetých motocyklů. Pro zákazníky je k dispozici prodejna originálních dílů a příslušenství BMW Motorrad. 

V Motocentru BARTH je ochotný vyškolený personál, který v příjemné atmosféře poskytuje profesionální poradenství. Kromě toho zákazníci mohou využívat sezonní akce, půjčovnu motocyklů a nabídku operativního leasingu na motocykly BARTH Ride.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2024.

21 March - 09:00 AM CET.
Here you can see the webcast of the BMW Group Annual Conference 2024, with the world premiere of the next BMW vision vehicle on the "Road to Neue Klasse".

 

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit