Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW Motorrad se akcí BMW Motorrad Days vrací do Garmisch-Partenkirchenu.

Největší sraz BMW Motorrad „Year of the GS“ se bude od 5. do 7. července 2024 konat na nádherném pozadí Alp.

Trénink jezdců, cestování, akce
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Mnichov. Po dvou úspěšných BMW Motorrad Days v Berlíně v letech 2022 a 2023 bude BMW Motorrad letos pokračovat v oblíbeném formátu předchozích akcí. Největší světové setkání BMW Motorrad se vrátí do Garmisch-Partenkirchenu v Alpách. BMW Motorrad tak reaguje na touhy svých fanoušků z celého světa po nefalšované motocyklové kultuře, atmosféře večírků a jedinečných jezdeckých zážitcích v úchvatné alpské kulise.

Již více než 20 let je akce BMW Motorrad Days vrcholem a nezbytnou součástí každoročního kalendáře motocyklových fanoušků z celého světa. Poslední dva roky se největší světové setkání věnované značce BMW Motorrad konalo v Berlíně, v srdci Evropy, kde se motocykly BMW již více než 50 let vyrábějí. Společně se zaměstnanci BMW Motorrad z celého světa se v Berlíně konaly Dny BMW Motorrad 2023, které u příležitosti 100. výročí založení BMW Motorrad otevřely důležitou kapitolu její historie.

Prostřednictvím BMW Motorrad Days udržuje BMW Motorrad silné emocionální pouto se svou komunitou po celém světě. Největší světové setkání BMW Motorrad se konalo v Garmisch-Partenkirchenu na pozadí nádherného alpského panoramatu již 18krát po sobě.

A kde jinde by se měl konat ročník věnovaný modelům GS – „Year of the GS“ –než v Garmisch-Partenkirchenu s jeho úžasným okolím, klikatými silnicemi a blízkými alpskými průsmyky. Je to ideální místo pro jedinečné motocyklové vyjížďky, a to zejména s legendární ikonou dobrodružné jízdy.

Proto se BMW Motorrad Days v rámci „roku GS“ vracejí na toto kultovní místo. Po tři dny, od 5. do 7. července, BMW Motorrad na úpatí hory Hausberg nadchne své fanoušky z celého světa novými produkty, expozicemi, přehlídkami, testovacími jízdami a v neposlední řadě i tradičním bavorským životním stylem a legendární atmosférou večírků. 

Detailnější informace o letošních BMW Motorrad Days budou zveřejněny později.

Article Offline Attachments.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

AUTO CHINA 2024.

Beijing. 24/25 April 2024.

Here you can see the Webcasts of the BMW Group Night and Press Conference at the Auto China 2024; with the World Premieres of the new MINI Aceman and the new BMW i4.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit