Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Sotirios Zavalianis vyhrál soutěž EY Podnikatel roku 2023. Usedne za volant BMW řady 5 Sedan.

BMW Group Česká republika je i v letošním roce Oficiálním vozem soutěže EY Podnikatel roku. Všech pět finalistů dostane na jeden měsíc zapůjčené nové BMW řady 5 Sedan.

Product placement
·
Společnost
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 166,88 KB)
  
Photos(2x, 2,16 MB)

Praha. Soutěž EY Podnikatel roku 2023 vyhrál Sotirios Zavalianis, jehož společnost AKESO holding působí v oblasti soukromé zdravotní péče napříč medicínskými obory a inovativním způsobem rozvíjí celou řadu projektů. Ocenění, udělované nově i pod záštitou prezidenta republiky Petra Pavla, převzal včera na pražském Žofíně z rukou předsedy poroty a loňského držitele titulu Jakuba Havrlanta a vedoucí partnerky EY Česká republika Martiny Kneiflové. 

I letos byla partnerem této prestižní soutěže společnost BMW Group Česká republika. Vítěze porota vybrala z pěti finalistů, kterými pro letošní rok byli František Zykan (Area Four Industries), Jan Hasík (HSF System a.s.), Ladislav Semetkovský (Primoco UAV SE) a Martina Šmídlová (Šmídl Holdingová Společnost a.s.). Vítěz letošní ankety, pan Sotirios Zavalianis, bude Českou republiku v soutěži EY Podnikatel roku reprezentovat ve světovém finále, které proběhne v červnu v Monte-Carlu.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2024.

Munich. Here you can see the on demand webcast of the BMW Group Annual Conference 2024, with the world premiere of the next BMW vision vehicle on the "Road to Neue Klasse".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit