Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Nové MINI Cooper S ve výbavě Classic: sportovní vlastnosti a nadčasový design.

Nové MINI Cooper S se čtyřválcovým zážehovým motorem kombinuje puristický design s pocitem jízdy jako v motokáře. Výbava Classic podtrhuje charakter agilního 3dveřového MINI mimořádně silně. Čisté plochy karoserie a kompaktní proporce zdůrazňují moderní design karoserie. Interiér se vyznačuje mimořádně kvalitně provedenými detaily.

MINI
·
MINI
·
MINI 3 door
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, 841,89 KB)
  
Photos(48x, 271,41 MB)

Mnichov. Pátá generace MINI Cooper přichází s širokou nabídkou pohonných jednotek, která zahrnuje jak čistě elektrické varianty, tak i účinné zážehové motory. MINI Cooper S vybavený čtyřválcem (kombinovaná spotřeba paliva: 6,2–6,1 l/100 km; kombinované emise CO2: 141–139 g/km; podle WLTP) o výkonu 150 kW/204 k je kombinován s podvozkem naladěným na agilní jízdní projev. Motor TwinPower Turbo o objemu 2,0 litru s maximálním točivým momentem 300 Nm zrychlí MINI Cooper S z 0 na 100 km/h za 6,6 sekundy.

Výbava Classic s výraznými detaily.
MINI Cooper S je na výběr v jedné ze čtyř nabízených výbav. Výbava Classic je k dispozici s dalšími barvami karoserie a s kontrastně lakovanou střechou. Elegantní zelená barva Ocean Wave Green podtrhuje minimalistický design tohoto ikonického třídveřového modelu MINI. Přitažlivost dále zvyšuje kontrastní střecha a kryty zrcátek v bílé barvě.

Malé převisy a krátká kapota kontrastují s dlouhým rozvorem a dodávají vozu typické proporce MINI. Na výběr jsou připravena kola s průměry od 16 do 18 palců.

Ve výbavě Classic se palubní deska vyznačuje černo-modrými plochami tvořenými úpletem. Sedadla čalouněná kvalitním materiálem Vescin v šedé nebo černé barvě vytvářejí s ostatními prvky interiéru výrazný kontrast. Stylový vzor perforace „Houndtooth“ na opěradle i sedáku, stejně jako modré ozdobné prošívání a výrazné látkové vložky na bocích podtrhují nezaměnitelný charakter interiéru tohoto MINI.

Agilní, flexibilní a mimořádně pohodlné.
Klasické 3dveřové MINI s kompaktními vnějšími rozměry představuje maximální potěšení z jízdy. Jeho zvětšený rozchod kol zlepšuje jízdní dynamiku ve všech situacích. Široká paleta asistenčních systémů zvyšuje úroveň bezpečnosti a komfort vozu MINI Cooper se zážehovým motorem. Funkce pro bezpečné vystupování monitoruje okolí zaparkovaného vozidla a varuje posádku při vystupování na dopravní prostředky přijíždějící zezadu. Aktivní systém udržování rychlosti ulehčuje řidiči práci při jízdě v koloně tím, že automaticky udržuje odstup od vozidla jedoucího vpředu a současně nepřetržitě sleduje vozovku. Standardně dodávaný parkovací asistent automaticky rozpozná vhodná parkovací místa a po stisknutí tlačítka automaticky zaparkuje. Na cestách Vám s ovládáním MINI Interaktivní jednotky pomůže první plnohodnotný hlasový asistent značky.

 

CO2 EMISSIONS & CONSUMPTION.

MINI Cooper S (kombinovaná spotřeba paliva: 6,2–6,1 l/100 km; kombinované emise CO2: 141–139 g/km; emisní třída: E)

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL CONFERENCE 2024.

Munich. Here you can see the on demand webcast of the BMW Group Annual Conference 2024, with the world premiere of the next BMW vision vehicle on the "Road to Neue Klasse".

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit