Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

První majitel si přebral nové elektrické BMW v rámci programu Záruka Elektromobilita.

+++ První předání již 3 týdny od navázání partnerství +++ Na více jak 60 vozů je nyní podaná žádost +++

Korporátní finance, fakta a čísla
·
Společnost
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Author.

David Haidinger
BMW Group

Praha. V pátek 12. dubna 2024 si převzal první majitel vůz BMW iX1 v rámci programu Záruka Elektromobilita od Národní rozvojové banky. Předání proběhlo v dealerství CarTec Praha. Takto rychlé vyřízení potřebných formalit a předání bylo možné díky úzké spolupráci společnosti BMW CarTec Praha, BMW Group Česká republika, BMW Financial Services a Národní rozvojové banky. 

„Samotný proces žádosti pro mě jako OSVČ probíhal hladce a byl poměrně jednoduchý. Ráno 18. března, kdy Národní rozvojová banka začala přijímat žádosti, jsem poslal vyplněný dotazník, a ještě dopoledne mě kontaktovala NRB zpět. Za dva týdny byla smlouva připravena a podepsána. Oceňuji perfektní komunikaci a připravenost všech zúčastněných stran, tedy BMW Financial Services, CarTec Praha i Národní rozvojové banky,“ říká Martin V., první zákazník BMW, který využil program Záruka Elektromobilita. 

V rámci programu Záruka Elektromobilita lze získat finanční příspěvek ve výši až 200 000 Kč na nákup čistě elektrického vozu BMW nebo MINI, stejně jako příspěvek až 50 000 Kč na AC nabíjecí stanici a až 150 000 Kč na DC nabíjecí stanici. To znamená, že BMW Financial Services, specializující se na financování a pojištění vozů BMW a MINI, bude díky garanci od NRB poskytovat speciálně zvýhodněné úvěry pro elektrické vozy BMW a MINI. V případě značky BMW lze finanční dotaci nového podpůrného programu použít na nákup vybraných typů modelových řad BMW i4, BMW i5, BMW iX1, BMW iX2 a BMW iX3, a to s maximální cenou 1,5 milionu Kč bez DPH. U značky MINI se jedná o elektrické verze nového MINI Countryman a nového MINI Cooper.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit