Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

„FUTURE OF JOY“ by BMW Design – poznejte Neue Klasse všemi smysly.

+++ BMW Group Design představuje na Týdnu designu v Miláně komplexní vizi budoucnosti +++ Pohled na kreativní vývojový proces BMW Vision Neue Klasse a BMW Vision Neue Klasse X +++

Designworks
·
Design, koncepty a studie
·
BMW Group Design
·
Společnost
·
BMW Design
·
Společnost
·
Korporátní média
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Author.

David Haidinger
BMW Group

Milán. „FUTURE OF JOY“ (Budoucnost radosti) je název výstavy, kterou BMW Group Design představuje na Salone del Mobile 2024 v Miláně. Zaměřuje se na Neue Klasse a na to, co znamená pro design značky BMW.

„FUTURE OF JOY“ od BMW Design představuje pracovní prostředí, ve kterém designéři BMW vyvíjejí svá průkopnická řešení pro elektrickou, digitální a cirkulární mobilitu budoucnosti. Návštěvníci nahlédnou do nové designové strategie a procesu vývoje dvou koncepčních vozů a budou moci Neue Klasse vidět, slyšet, vnímat, ochutnat a přivonět si k ní.

Úsvit nové éry designu.
Snaha vytvářet technologicky vynikající produkty a zároveň emocionální zážitky, které staví člověka do centra pozornosti, se v expozici odráží důsledně. Již vstupní portál, který vítá návštěvníky přívětivým květinovým designem, tvoří bránu do nového světa. Již z ulice je vidět BMW Vision Neue Klasse. Díky jemnému zvuku a vůni u návštěvníků okamžitě vyvolává pocit optimistické a inspirativní budoucnosti. BMW Vision Neue Klasse, přicházející s novým designérským stylem, tento pocit převádí do reality. 

S příchodem do interiéru expozice „FUTURE OF JOY“ vstupuje návštěvník do světa teplejších barev se žlutými a oranžovými tóny. Na cestě různými designovými disciplínami, interiérem a exteriérem, řešením barev a čalounění, stejně jako uživatelským rozhraním a zvukovým designem, návštěvník zjistí, jak se dříve oddělené celky vzájemně prolínají a společně vytvářejí komplexní uživatelský zážitek. Světelná show si pohrává s barevnými koncepty obou vizionářských vozů: žlutá pro BMW Vision Neue Klasse a oranžová pro BMW Vision Neue Klasse X. Matně stříbrný strop místnosti vytváří v důsledku odrazu pocit nekonečného prostoru a představuje harmonii mezi lidmi a technikou. 

Výstava „FUTURE OF JOY“ by BMW Design bude otevřena v rámci Salone del Mobile od 16. do 21. dubna 2024 a můžete ji navštívit mezi 10. a 19. hodinou v House of BMW na Via Monte Napoleone 12 v Miláně.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit