Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW se během Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary v roce 2024 vrací před Císařské lázně.

BMW je již po desáté oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Společnost
·
Kulturní události
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Praha. Ve dnech od 28. června do 6. července 2024 se Karlovy Vary opět přemění na filmové centrum Evropy a značka BMW bude v roli oficiálního vozu tradičně vozit všechny akreditované hosty a osobnosti. Ve flotile, která bude dohromady složená z téměř 90 vozů, se budou nacházet zejména BMW řady 5, BMW řady 7, BMW X7 a také ikonické BMW XM.

Na 58. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary bude na návštěvníky čekat atraktivní prezentace značky BMW, která se se svými novinkami vrátí na tradiční místo před nedávno zrekonstruované Císařské lázně. Expozice bude již tradičně doplněna o vozy značky MINI a chybět nebudou ani motocykly BMW Motorrad. Návštěvníci se budou moci rovněž zúčastnit testovacích jízd s vybranými modely.

„BMW a Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary k sobě již nerozlučně patří. Je pro nás velkou ctí, že letos můžeme oslavit již desáté výročí tohoto spojenectví,“ řekl Maciej Galant, generální ředitel BMW Czech Republic s.r.o.

„Být již po desáté oficiálním dodavatelem vozů a partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary je pro nás jak prestiž, tak i potvrzení důvěry organizátorů festivalu v naši společnost. Děkujeme za tuto skvělou příležitost,“ dodává Karel Kadlec, předseda představenstva společnosti CarTec Group, a.s. 

Expozice BMW bude přístupná po celou dobu konání Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary od 10 do 18 hodin.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit