Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

Partnerství BMW Group Česká republika a PGA National Czech Republic OAKS Prague pokračuje i pro letošní rok.

BMW Group Česká republika pokračuje v partnerství s golfovým hřištěm PGA National Czech Republic OAKS Prague, které již počtvrté získalo ocenění nejlepší golfové hřiště od prestižní World Golf Awards, a je jediné s licencí PGA u nás.

Prodej a marketing
·
Product placement
·
Společnost
·
Kulturní události
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Author.

David Haidinger
BMW Group

Downloads.

  
Attachments(1x, 115,03 KB)
  
Photos(14x, 171,05 MB)

Praha. BMW Group Česká republika pokračuje v partnerství s golfovým hřištěm PGA National Czech Republic OAKS Prague, které již počtvrté získalo ocenění nejlepší golfové hřiště od prestižní World Golf Awards, a je jediné s licencí PGA u nás. Hráči golfu se mohou v rámci partnerství PGA National Czech Republic OAKS Prague zaregistrovat na testovací jízdy vybraných vozů BMW. Mimo testovací jízdy se členové mohou těšit například na speciální ceny pro účastníky turnaje nebo možnost účastnit se mezinárodních akcích BMW spojených s golfem. Zároveň je pro zákazníky BMW připraveno zvýhodněné zkušební členství. V letošní sezóně budou moci hosté OAKS Prague nově využít AC nabíjení od Skupiny ČEZ a nabít si svůj automobil během návštěvy. 

„Jsme rádi, že partnerství BMW a OAKS Prague pokračuje i pro letošní rok. OAKS Prague spojuje sport s hodnotami, které jsou pro BMW důležité, tedy udržitelnost a šetrný přístup k přírodě. Na základě velmi pozitivní zpětné vazby od zákazníků s partnerstvím pokračujeme i v letošní sezóně. V září se navíc v OAKS uskuteční BMW National Golf Cup,“ uvedl Maciej Galant, generální ředitel BMW Group Česká republika.

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit