Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Article.

BMW bude opět součástí Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu Ecce Homo 2024.

BMW tradičně osvěží 43. ročník závodů do vrchu ve Šternberku. Letos budou k vidění BMW M3 Touring a BMW XM Label.

BMW M automobily
 

Press Contact.

David Haidinger
BMW Group

Tel: +420225990052

send an e-mail

Author.

David Haidinger
BMW Group

Downloads.

  
Attachments(1x, 124,78 KB)
  
Photos(2x, 28,04 MB)

Šternberk. První červnový víkend bude opět patřit Mistrovství Evropy v závodech do vrchu ve Šternberku nedaleko Olomouce. Jedinečnou atmosféru závodu tradičně doplní BMW a jeho divize M. Pro letošní rok jsou jako zaváděcí vozy připravena BMW M3 Touring v červené barvě Toronto Red osazené BMW Originálním příslušenstvím, dále novinka v portfoliu značky v podobě BMW XM Label v černé barvě BMW Individual Carbon Schwarz, která doplní čistě elektrické BMW i4 M50.  

V letošním roce se ve Šternberku pojede již 43. Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu Ecce Homo. Letošní ročník slaví už 119 let od prvního závodu konaného na zdejší trati. Slavnostní zahájení je naplánováno na pátek 31. května v 18 hodin na Hlavním náměstí ve Šternberku, kde bude po celé konání závodu připraven doprovodný program přístupný zdarma. Start závodu je naplánován na neděli 2. června v 8:30, tréninky se budou konat o den dříve, tedy v sobotu 1. června od 8:00. Vyhlášení vítězů proběhne v neděli v 18 hodin v prostorách před městským úřadem na Horním náměstí ve Šternberku.  

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Přihlásit
 

BMW Group Streaming

ANNUAL GENERAL MEETING.

Munich. Here you can watch the webcast of the 104 Annual General Meeting of BMW AG.

Open Streaming Page

CO2 emission information.

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Tisková zpráva
Press Kit
Řeč
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit