Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Česká republika · Photo.

BMW Group Annual Conference at BMW Welt in Munich on 17th March 2021. Oliver Zipse, Chairman of the Board of Management of BMW AG, and Dr Nicolas ...
Společnost
·
Korporátní finance, fakta a čísla
·
Společnost
 
Downloads.
17.03.2021 | ID: P90416040
BMW Group Annual Conference at BMW Welt in Munich on 17th March 2021. Oliver Zipse, Chairman of the Board of Management of BMW AG, and Dr Nicolas Peter, Member of the Board of Management of BMW AG, Finance (03/2021).
BMW iX: Fuel consumption combined: 00 l/100 km power consumption (NEDC): below 21 kWh/100 km; CO2 emissions: 0 g/km. Data on driving performance, energy consumption and range are preliminary and based on forecasts BMW i4: This is a pre-production model, no homologation figures are available yet.
Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Více informací o přechodu z testování vozů podle metodiky NEDC na metodiku WLTP naleznete zde.

Add your filter tags.

Photo
Compilation
Portrait
Landscape
Stand Still View
Exterior
Interior
Engines
Drawings
Technology
Production
On Location
Driving View
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Přihlásit