Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z supportem (od 9.00 do 17.00 CET) poprzez support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Artykuły.

Historia BMW Group: 100 lat fascynacji mobilnością.

W dniu 7 marca 2016 roku BMW Group będzie obchodzić stulecie swojej działalności. Od tamtego czasu niewielki zakład produkujący silniki lotnicze z siedzibą w północnym Monachium stał się jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli klasy premium oraz dostawcą najwyższej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Na drodze do sukcesu BMW zawsze udowadniało, że jest przedsiębiorstwem, które stawia na innowacyjność, wytycza kierunek zmian i patrzy w przyszłość. Dziś BMW Group jest międzynarodowym koncernem z zakładami produkcyjnymi i montażowymi w 14 krajach oraz globalną sieć sprzedaży. Firma wnosi znaczący wkład w rozwój branży, opracowując rozwiązania w dziedzinie mobilności indywidualnej na miarę przyszłości.

Jubileusz
·
Przedsiębiorstwo
·
Dziedzictwo korporacyjne
·
Tradition
·
Milestones
 

Kontakt prasowy

Vlad Carcudobrin
BMW Group

Tel.: +40-268 400 530

wyślij e-mail

Do pobrania

  
Załączniki(2x, ~610,85 KB)
  
Zdjęcia(103x, ~577,74 MB)

W dniu 7 marca 2016 roku BMW Group będzie obchodzić stulecie swojej działalności. Od tamtego czasu niewielki zakład produkujący silniki lotnicze z siedzibą w północnym Monachium stał się jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli klasy premium oraz dostawcą najwyższej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Na drodze do sukcesu BMW zawsze udowadniało, że jest przedsiębiorstwem, które stawia na innowacyjność, wytycza kierunek zmian i patrzy w przyszłość. Dziś BMW Group jest międzynarodowym koncernem z zakładami produkcyjnymi i montażowymi w 14 krajach oraz globalną sieć sprzedaży. Firma wnosi znaczący wkład w rozwój branży, opracowując rozwiązania w dziedzinie mobilności indywidualnej na miarę przyszłości.

W historii BMW Group nie brakuje wydarzeń i decyzji, które miały trwały wpływ na rozwój przedsiębiorstwa, będąc jednocześnie odzwierciedleniem charakteru marki. To właśnie dzięki takim przełomowym chwilom możliwe było opracowywanie pionierskich produktów i strategicznych kierunków rozwoju. Wszystkie z nich mają swoje źródło w odwadze, aby stawiać na nowe rozwiązania i przecierać nowe szlaki. Ambicją firmy było zawsze wyrastanie ponad przeciętność i konkurowanie z najlepszymi. Jednocześnie stawiano nacisk na odważne podejmowanie wyzwań i dążenie do ich realizacji z mocnym przekonaniem o słuszności wybranej drogi.

Załączniki

Materiały dodatkowe

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming

MINI CONCEPT ACEMAN.

Here you can see the world premiere of the MINI Concept Aceman.

Open Streaming Page

Informacje o emisji CO2

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Dodaj swoje tagi

Informacje prasowe
Teczki prasowe
Przemówienie
Specyfikacje
Aktualizacje
Najważniejsze
Aktualizuj filtr
Wyczyść wszystko
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie