Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Weź kurs na przygodę z BMW.

W Promarinie Sopot rozpoczęła działalność Akademia Żeglarska napędzana przez BMW. Uczestnictwo w kursie to doskonała okazja, żeby postawić pierwsze kroki w tym sporcie lub poprawić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów. To już druga edycja projektu organizowanego wspólnie z przystanią 180s.pl.

Sailing
·
BMW Yacht Sport
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~90,78 KB)
  
Photos(1x, ~1,41 MB)

Warszawa/Sopot. Wielbiciele sportów wodnych  – zarówno ci początkujący, jak i średniozaawansowani – zyskają niepowtarzalną możliwość żeglowania na ekskluzywnych i nowoczesnych jachtach Delphia 37. Szkolenia prowadzone w Akademii składają się z części teoretycznej oraz praktycznej – w marinie i na wodach Zatoki Gdańskiej, a ich zakres dostosowywany jest do poziomu wiedzy uczestników.

Dodatkowo każdy z uczestników Akademii Żeglarskiej może bezpłatnie wypożyczyć samochód BMW na całodniową przejażdżkę w dowolnym kierunku.

Więcej informacji na temat Akademii oraz zapisy na kurs można znaleźć pod adresem: http://zaglezbmw.pl/akademia-zeglarska.

 

Zaangażowanie BMW Group

BMW Group od lat angażuje się w projekty żeglarskie zarówno w Polsce, jak i na świecie. Marka BMW została globalnym partnerem Pucharu Ameryki, jednych z najbardziej znanych zawodów żeglarskich na świecie. BMW sponsoruje także takie imprezy jak Giraglia Rolex Cup, Copa del Rey i Les Voiles de Saint-Tropez. Ponadto, od kilku lat działa również BMW Sail Racing Academy. W jej ramach organizowane są trzydniowe kursy, w trakcie których adepci sportów wodnych uczą się technik żeglarstwa regatowego. Tegoroczna edycja odbędzie się na Majorce.

 

 

 

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

ANALYST AND INVESTOR CONFERENCE 2017.

Munich, 22.March. OnDemand transmission of the BMW Group Analyst and Investor Conference 2017.

open streaming site

CO2 emission information.

Fuel consumption figures based on the EU test cycle, may vary depending on the tyre format specified. Further information on official fuel consumption figures, specific CO2 emission values and the electric power consumption of new passenger cars is included in the “Guideline for fuel consumption, CO2 emissions and electric power consumption of new passenger cars", which can be obtained from dealerships and here as PDF.

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Marki
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie