Do you need help? Please contact our support team from 9 to 17 CET via support.pressclub@bmwgroup.com.

PressClub Polska · Article.

Nowe BMW F 700 GS, F 800 GS i F 800 GS Adventure.

Nowe BMW F 700 GS, F 800 GS i F 800 GS Adventure - autentyczny charakter, optymalna funkcjonalność. Przez lata modele GS z serii F były uosobieniem niczym nie skrępowanej radości z jazdy motocyklem i sportowej dynamiki, połączonej z dostosowaniem do dalekich podróży i solidnymi zdolnościami terenowymi. Na rok modelowy 2017, BMW Motorrad poszedł o krok dalej, podnosząc jakość swoich modeli enduro klasy średniej.

BMW Motorrad
·
Seria F
·
F 700 GS / F 800 GS
·
F 800 GS Adventure
 

Press Contact.

Katarzyna Gospodarek
BMW Group

Tel: +48-22-279-7156
Fax: +48-22-331-8205

send an e-mail

Downloads.

  
Attachments(1x, ~169,05 KB)
  
Photos(139x, ~655,06 MB)

Nowe BMW F 700 GS, F 800 GS i F 800 GS Adventure - autentyczny charakter, optymalna funkcjonalność.

Przez lata modele GS z serii F były uosobieniem niczym nie skrępowanej radości z jazdy motocyklem i sportowej dynamiki, połączonej z dostosowaniem do dalekich podróży i solidnymi zdolnościami terenowymi. Na rok modelowy 2017, BMW Motorrad poszedł o krok dalej, podnosząc jakość swoich modeli enduro klasy średniej.

Tak jak poprzednio, nowe F 700 GS jest skierowane przede wszystkim do motocyklistów, którzy lubią przejażdżki modelami enduro, ale nie wymagają od nich wielkich zdolności w terenie. Atutem tej wersji jest niższa pozycja siedziska, uniwersalność i duży zapas mocy, połączony z oszczędnością paliwa i zaletami w codziennym użytkowaniu.

Nowe F 800 GS łączy sprawność na drodze ze zdolnościami terenowymi na unikalnym poziomie w tej klasie.

Bazujący na F 800 GS, model F 800 GS Adventure oferuje zwiększoną zdolność do podróżowania, nawet w najbardziej odległe zakątki naszej planety. Stworzony dla motocyklistów lubiących podróże z elementami jazdy off-road, globtroterów i turystycznych jeźdźców enduro. Oto prawdziwa koncepcja BMW GS Adventure w segmencie klasy średniej.

 

Dostosowanie do norm EU4 i nowy wydech.

Silniki o pojemności 798 cm3 w roczniku modelowym 2017 zostały dostosowane do przepisów EU4. Ich wizualnym znakiem rozpoznawczym jest nowo zaprojektowany tłumik ze stali nierdzewnej. Sportowy wydech HP od firmy Akrapovič również został przebudowany i jest dostępny, jako oryginalne akcesorium BMW Motorrad.

 

Pełny system E-Gas ride-by-wire dla dalszej poprawy reakcji na gaz tryby "Rain", "Road", "Enduro" i "Enduro Pro" dla zaspokojenia indywidualnych preferencji motocyklisty.

System ride-by-wire reaguje na polecenia odbierając sygnały bezpośrednio z czujnika na manetce gazu, przekazując je bezpośrednio do układu sterującego pracą silnika, a tym samym - do przepustnicy. Efektem jest precyzyjniejsze sterowanie gazem i szybsza reakcja silnika. Jednocześnie, pozwala to stosować nowe tryby jazdy standard "Rain" i "Road" do jazdy po mokrych lub suchych nawierzchniach, jak również tryby "Enduro" i "Enduro Pro" - dostępne jako opcja (tylko w modelach F 800 GS / F 800 GS Adventure) - które przeznaczone są - odpowiednio – do jazdy w lżejszym terenie i bardziej intensywnego, terenowego użytku.

 

Nowe zegary i jeszcze więcej informacji.

Nowe F 700 GS, F 800 GS i F 800 GS Adventure są wyposażone w nowo zaprojektowane i bardziej czytelne tarcze zegarów. Dodatkowa lampka wskaźnika awarii (MIL) to gwarancja spełnienia normy EU4, podczas gdy tablica zegarów została uzupełniona o informacje na temat trybów jazdy.

 

Dynamiczne kolory i styl jeszcze wyraźniej podkreślają charakter motocykla.

Mocne i tak od siebie różne cechy motocykla są wyrażone w trzech wariantach lakieru i wykończenia dla każdej z nowych wersji F 700 GS i F 800 GS. Są też dwa dodatkowe lakiery dla BMW 800 GS Adventure, wyposażony w ocynkowane elementy wykończenia chłodnicy, nową osłonę tłumika i nową obudowę stacyjki.

 

Najważniejsze zmiany:

  • Dostosowanie do wymogów normy EU4.
  • Nowo zaprojektowana końcówka rury wydechowej ze sportowym tłumikiem HP firmy Akrapovič, dostępna jako oryginalne akcesorium BMW Motorrad.
  • Pełny system E-Gas ride-by-wire dla szybszej reakcji na gaz i precyzyjniejszego sterowania przepustnicą.
  • Tryby jazdy "Rain" i "Road" w standardzie. Tryby "Enduro" i "Enduro Pro" jako opcja (tylko w modelach F 800 GS / F 800 GS Adventure).
  • Tablica przyrządów z nowymi tarczami, lampka kontrolna MIL i wyświetlacz trybów jazdy.
  • Dynamiczne lakiery i stylizacje.
  • Boczne lampy na rurach widelca.

 

Article Offline Attachments.

Article Media Material.

My.PressClub Logowanie
 

BMW Group Streaming.

INTERNATIONAL MOTOR SHOW 2017.

Frankfurt. 12. September.
Here you will see the highlights of the BMW Group press conference.

open streaming site

Latest Facts & Figures.

400 sztuk BMW i3 dla Kopenhagi – dla interconnected mobility.
Thu Aug 13 10:55:00 CEST 2015
I01
Technologia
Patent BMWi napędza elektryczny rower eBike.
Mon Jul 27 15:30:00 CEST 2015
Nowe BMW serii 7.
Wed Jun 10 19:30:00 CEST 2015
G11
Brands
Warsztaty innowacyjne i technologiczne – nowe BMW serii 7.
Fri Apr 17 23:56:00 CEST 2015
G11
Technologia
Show all

Add your filter tags.

Informacja prasowa
Teczka prasowa
Przemówienie
Fact & Figures
Updates
Top-Topic
Submit filter
Clear all
 
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
 
Logowanie